Parfém Rochas Byzance – EDP 40 ml

  • Parfém Rochas Byzance – EDP 40 ml (Parfémová voda),
  • Francouzské vůně pro ženy,
  • Parfémy Rochas prodávají: parfemy.cz, notino, elnino, douglas, sephora a další parfumerie.

O parfému Rochas Byzance – EDP 40 ml

Květinová vůně Byzance je určena ženám, které vědí co chtějí. Výborná do chladnějšího počasí, ve kterém okouzlíte své okolí. Kdykoli se navoníte, tak se za vámi každý otočí. Budete stejně neodolatelná jako Annabelle Belmondo, která tuto vůni představuje. Vůně byla uvedena na trh v roce 2019

Vonné složky parfému

Také parfémy Rochas charakterizují tři vrstvy vonných složek, které se uvolňují postupně. Jako první o sobě dává vědět hlava parfému (horní tóny – například citrusy) a vydrží zhruba prvních 15 minut. Srdce parfému (prostřední tóny – například ovoce, květiny) tvoří charakter vůně, který je cítit zhruba 2 až 3 hodiny. Poslední přichází na řadu základ parfému (spodní tóny – například pižmo, santal), který tvoří hloubku parfému a má vliv na celkovou výdrž. Podívejte se níže, jaké vonné složky tvoří parfém Rochas Byzance – EDP 40 ml a udělejte si představu o tom, jak voní.

Hlava

neroli, hruška, bergamot

Srdce

frézie, růže, otočník

Základ

světlé dřevo, pižmo, vanilka

Kde koupit originální parfémy Rochas?

Kdo by nechtěl pouze originální parfémy? Pokud chcete koupit parfém Rochas Byzance – EDP 40 ml, pak můžeme doporučit vyzkoušený e-shop s parfémy za příjemné ceny a profesionálním přístupem. Udělejte radost sobě, nebo někomu jinému originálním parfémem značky Rochas.

Koupit parfém

Recenze parfému Rochas Byzance – EDP 40 ml

Máte zkušenosti s parfémem Rochas Byzance – EDP 40 ml? Podělte se s ostatními, jak vám tento parfém voní a přidejte také třeba zkušenosti s nákupem parfémů ať už v kamenné parfumerii, nebo online v e-shopu. Vaši recenzi a poznatky ocení mnoho dalších zájemců nejen o parfémy značky Rochas. Napsat recenzi »

Napsat komentář