Parfém Rochas L´Homme – EDT 40 ml

  • Parfém Rochas L´Homme – EDT 40 ml (Toaletní voda),
  • Francouzské vůně pro muže,
  • Parfémy Rochas prodávají: parfemy.cz, notino, elnino, douglas, sephora a další parfumerie.

O parfému Rochas L´Homme – EDT 40 ml

Toaletní voda L’Homme, kterou se pyšní značka Rochas je nadčasovou orientální vůní. Tato vůně určitě nesmí chybět na vašem toaletním stolku. Ke všemu na vašem těle vydrží opravdu dlouho a žádná žena vám neodolá. Náladu vám zvedne červený pomeranč, ananas a kardamon, který ucítíte v popředí. Divoké srdce představí bazalka, jalovec a pelargonie. Závěrem se projeví  mocné pačuli, mech a nesmí chybět ani fazole tonka.Vůně byla uvedena na trh v lednu 2020.

Vonné složky parfému

Také parfémy Rochas charakterizují tři vrstvy vonných složek, které se uvolňují postupně. Jako první o sobě dává vědět hlava parfému (horní tóny – například citrusy) a vydrží zhruba prvních 15 minut. Srdce parfému (prostřední tóny – například ovoce, květiny) tvoří charakter vůně, který je cítit zhruba 2 až 3 hodiny. Poslední přichází na řadu základ parfému (spodní tóny – například pižmo, santal), který tvoří hloubku parfému a má vliv na celkovou výdrž. Podívejte se níže, jaké vonné složky tvoří parfém Rochas L´Homme – EDT 40 ml a udělejte si představu o tom, jak voní.

Hlava

červený pomeranč, ananas, kardamom

Srdce

bazalka, jalovec, pelargonie

Základ

pačuli, mech, fazole tonka

Kde koupit originální parfémy Rochas?

Kdo by nechtěl pouze originální parfémy? Pokud chcete koupit parfém Rochas L´Homme – EDT 40 ml, pak můžeme doporučit vyzkoušený e-shop s parfémy za příjemné ceny a profesionálním přístupem. Udělejte radost sobě, nebo někomu jinému originálním parfémem značky Rochas.

Koupit parfém

Recenze parfému Rochas L´Homme – EDT 40 ml

Máte zkušenosti s parfémem Rochas L´Homme – EDT 40 ml? Podělte se s ostatními, jak vám tento parfém voní a přidejte také třeba zkušenosti s nákupem parfémů ať už v kamenné parfumerii, nebo online v e-shopu. Vaši recenzi a poznatky ocení mnoho dalších zájemců nejen o parfémy značky Rochas. Napsat recenzi »

Napsat komentář