Parfém Rochas Mademoiselle Rochas Couture – EDP 90 ml

  • Parfém Rochas Mademoiselle Rochas Couture – EDP 90 ml (Parfémová voda),
  • Francouzské vůně pro ženy,
  • Parfémy Rochas prodávají: parfemy.cz, notino, elnino, douglas, sephora a další parfumerie.

O parfému Rochas Mademoiselle Rochas Couture – EDP 90 ml

Mademoiselle Rochas Couture z kolekce Mademoiselle Rochas je květinově-dřevitá vůně pro ženy. Otevírá se tóny svěžího bergamotu, hrušky a růžového pepře. Poté přechází do květinového srdce tvořeného konvalinkou, pomerančovým květem a květinou heliotrop. Kompozici uzavírá fazole tonka, santalové dřevo a pižmo.
Na trh byla uvedena v roce 2019.

Vonné složky parfému

Také parfémy Rochas charakterizují tři vrstvy vonných složek, které se uvolňují postupně. Jako první o sobě dává vědět hlava parfému (horní tóny – například citrusy) a vydrží zhruba prvních 15 minut. Srdce parfému (prostřední tóny – například ovoce, květiny) tvoří charakter vůně, který je cítit zhruba 2 až 3 hodiny. Poslední přichází na řadu základ parfému (spodní tóny – například pižmo, santal), který tvoří hloubku parfému a má vliv na celkovou výdrž. Podívejte se níže, jaké vonné složky tvoří parfém Rochas Mademoiselle Rochas Couture – EDP 90 ml a udělejte si představu o tom, jak voní.

Hlava

bergamot, hruška, růžový pepř

Srdce

pomerančový květ, konvalinka, heliotrope

Základ

santalové dřevo, fazole tonka, pižmo

Kde koupit originální parfémy Rochas?

Kdo by nechtěl pouze originální parfémy? Pokud chcete koupit parfém Rochas Mademoiselle Rochas Couture – EDP 90 ml, pak můžeme doporučit vyzkoušený e-shop s parfémy za příjemné ceny a profesionálním přístupem. Udělejte radost sobě, nebo někomu jinému originálním parfémem značky Rochas.

Koupit parfém

Recenze parfému Rochas Mademoiselle Rochas Couture – EDP 90 ml

Máte zkušenosti s parfémem Rochas Mademoiselle Rochas Couture – EDP 90 ml? Podělte se s ostatními, jak vám tento parfém voní a přidejte také třeba zkušenosti s nákupem parfémů ať už v kamenné parfumerii, nebo online v e-shopu. Vaši recenzi a poznatky ocení mnoho dalších zájemců nejen o parfémy značky Rochas. Napsat recenzi »

Napsat komentář