Parfém Rochas Moustache – EDP 75 ml

  • Parfém Rochas Moustache – EDP 75 ml (Parfémová voda),
  • Francouzské vůně pro muže,
  • Parfémy Rochas prodávají: parfemy.cz, notino, elnino, douglas, sephora a další parfumerie.

O parfému Rochas Moustache – EDP 75 ml

Parfémová voda Moustache ze stejnojmenné kolekce je orientálně-dřevitá vůně pro muže. Otevírá se růžovým pepřem a mandarinkou, poté přechází do tónů růže a cedrového dřeva. Na závěr se rozvoní kombinace sladké vanilky, pačuli a pryskyřice benzoin.
Na trh byla uvedena v roce 2018.

Vonné složky parfému

Také parfémy Rochas charakterizují tři vrstvy vonných složek, které se uvolňují postupně. Jako první o sobě dává vědět hlava parfému (horní tóny – například citrusy) a vydrží zhruba prvních 15 minut. Srdce parfému (prostřední tóny – například ovoce, květiny) tvoří charakter vůně, který je cítit zhruba 2 až 3 hodiny. Poslední přichází na řadu základ parfému (spodní tóny – například pižmo, santal), který tvoří hloubku parfému a má vliv na celkovou výdrž. Podívejte se níže, jaké vonné složky tvoří parfém Rochas Moustache – EDP 75 ml a udělejte si představu o tom, jak voní.

Hlava

mandarinka, růžový pepř

Srdce

růže, cedr

Základ

pačuli, vanilka, benzoin

Kde koupit originální parfémy Rochas?

Kdo by nechtěl pouze originální parfémy? Pokud chcete koupit parfém Rochas Moustache – EDP 75 ml, pak můžeme doporučit vyzkoušený e-shop s parfémy za příjemné ceny a profesionálním přístupem. Udělejte radost sobě, nebo někomu jinému originálním parfémem značky Rochas.

Koupit parfém

Recenze parfému Rochas Moustache – EDP 75 ml

Máte zkušenosti s parfémem Rochas Moustache – EDP 75 ml? Podělte se s ostatními, jak vám tento parfém voní a přidejte také třeba zkušenosti s nákupem parfémů ať už v kamenné parfumerii, nebo online v e-shopu. Vaši recenzi a poznatky ocení mnoho dalších zájemců nejen o parfémy značky Rochas. Napsat recenzi »

Napsat komentář