Parfém Salvatore Ferragamo Emozione Dolce Fiore – EDT 50 ml

  • Parfém Salvatore Ferragamo Emozione Dolce Fiore – EDT 50 ml (Toaletní voda),
  • Italské vůně pro ženy,
  • Parfémy Salvatore Ferragamo prodávají: parfemy.cz, notino, elnino, douglas, sephora a další parfumerie.

O parfému Salvatore Ferragamo Emozione Dolce Fiore – EDT 50 ml

Emozione Dolce Fiore je květinově-ovocná vůně pro ženy. V čistě ovocné hlavě se snoubí tóny bílé broskve, nahořklého grepu a svěžího bergamotu. Květinové srdce představuje pivoňka s damašskou růží. Na závěr se rozvoní sladká vanilka, bílé pižmo, kosatec a semiš.
Na trh byla uvedena v roce 2016.

Vonné složky parfému

Také parfémy Salvatore Ferragamo charakterizují tři vrstvy vonných složek, které se uvolňují postupně. Jako první o sobě dává vědět hlava parfému (horní tóny – například citrusy) a vydrží zhruba prvních 15 minut. Srdce parfému (prostřední tóny – například ovoce, květiny) tvoří charakter vůně, který je cítit zhruba 2 až 3 hodiny. Poslední přichází na řadu základ parfému (spodní tóny – například pižmo, santal), který tvoří hloubku parfému a má vliv na celkovou výdrž. Podívejte se níže, jaké vonné složky tvoří parfém Salvatore Ferragamo Emozione Dolce Fiore – EDT 50 ml a udělejte si představu o tom, jak voní.

Hlava

bílá broskev, grep, bergamot

Srdce

damašská růže, pivoňka

Základ

bílé pižmo, kosatec, vanilka, semiš

Kde koupit originální parfémy Salvatore Ferragamo?

Kdo by nechtěl pouze originální parfémy? Pokud chcete koupit parfém Salvatore Ferragamo Emozione Dolce Fiore – EDT 50 ml, pak můžeme doporučit vyzkoušený e-shop s parfémy za příjemné ceny a profesionálním přístupem. Udělejte radost sobě, nebo někomu jinému originálním parfémem značky Salvatore Ferragamo.

Koupit parfém

Recenze parfému Salvatore Ferragamo Emozione Dolce Fiore – EDT 50 ml

Máte zkušenosti s parfémem Salvatore Ferragamo Emozione Dolce Fiore – EDT 50 ml? Podělte se s ostatními, jak vám tento parfém voní a přidejte také třeba zkušenosti s nákupem parfémů ať už v kamenné parfumerii, nebo online v e-shopu. Vaši recenzi a poznatky ocení mnoho dalších zájemců nejen o parfémy značky Salvatore Ferragamo. Napsat recenzi »

Napsat komentář