Parfém Salvatore Ferragamo Signorina Ribelle – EDP 30 ml

  • Parfém Salvatore Ferragamo Signorina Ribelle – EDP 30 ml (Parfémová voda),
  • Italské vůně pro ženy,
  • Parfémy Salvatore Ferragamo prodávají: parfemy.cz, notino, elnino, douglas, sephora a další parfumerie.

O parfému Salvatore Ferragamo Signorina Ribelle – EDP 30 ml

Signorina Ribelle od značky Salvatore Ferragamo je orientální květinová vůně pro ženy. Parfém vytvořila Sophie Labbe. Smyslná vůně vhodná na běžné nošení i speciální chvíle.
Byla uvedna na trh v roce 2019. 

Vonné složky parfému

Také parfémy Salvatore Ferragamo charakterizují tři vrstvy vonných složek, které se uvolňují postupně. Jako první o sobě dává vědět hlava parfému (horní tóny – například citrusy) a vydrží zhruba prvních 15 minut. Srdce parfému (prostřední tóny – například ovoce, květiny) tvoří charakter vůně, který je cítit zhruba 2 až 3 hodiny. Poslední přichází na řadu základ parfému (spodní tóny – například pižmo, santal), který tvoří hloubku parfému a má vliv na celkovou výdrž. Podívejte se níže, jaké vonné složky tvoří parfém Salvatore Ferragamo Signorina Ribelle – EDP 30 ml a udělejte si představu o tom, jak voní.

Hlava

mandarinka, růžový pepř

Srdce

ylang-ylang, plumérie

Základ

vanilka, zmrzlina, kokosové mléko

Kde koupit originální parfémy Salvatore Ferragamo?

Kdo by nechtěl pouze originální parfémy? Pokud chcete koupit parfém Salvatore Ferragamo Signorina Ribelle – EDP 30 ml, pak můžeme doporučit vyzkoušený e-shop s parfémy za příjemné ceny a profesionálním přístupem. Udělejte radost sobě, nebo někomu jinému originálním parfémem značky Salvatore Ferragamo.

Koupit parfém

Recenze parfému Salvatore Ferragamo Signorina Ribelle – EDP 30 ml

Máte zkušenosti s parfémem Salvatore Ferragamo Signorina Ribelle – EDP 30 ml? Podělte se s ostatními, jak vám tento parfém voní a přidejte také třeba zkušenosti s nákupem parfémů ať už v kamenné parfumerii, nebo online v e-shopu. Vaši recenzi a poznatky ocení mnoho dalších zájemců nejen o parfémy značky Salvatore Ferragamo. Napsat recenzi »

Napsat komentář