Parfém Salvatore Ferragamo Uomo Salvatore Ferragamo Urban Feel – EDT 50 ml

  • Parfém Salvatore Ferragamo Uomo Salvatore Ferragamo Urban Feel – EDT 50 ml (Toaletní voda),
  • Italské vůně pro muže,
  • Parfémy Salvatore Ferragamo prodávají: parfemy.cz, notino, elnino, douglas, sephora a další parfumerie.

O parfému Salvatore Ferragamo Uomo Salvatore Ferragamo Urban Feel – EDT 50 ml

Uomo Salvatore Ferragamo Urban Feel od značky Salvatore Ferragamo je dřevitá vůně pro muže. Parfém vytvořili Marie Salamagne a Alberto Morillas.
Byla uvedena na trh v roce 2019.  

Vonné složky parfému

Také parfémy Salvatore Ferragamo charakterizují tři vrstvy vonných složek, které se uvolňují postupně. Jako první o sobě dává vědět hlava parfému (horní tóny – například citrusy) a vydrží zhruba prvních 15 minut. Srdce parfému (prostřední tóny – například ovoce, květiny) tvoří charakter vůně, který je cítit zhruba 2 až 3 hodiny. Poslední přichází na řadu základ parfému (spodní tóny – například pižmo, santal), který tvoří hloubku parfému a má vliv na celkovou výdrž. Podívejte se níže, jaké vonné složky tvoří parfém Salvatore Ferragamo Uomo Salvatore Ferragamo Urban Feel – EDT 50 ml a udělejte si představu o tom, jak voní.

Hlava

ozón, šalvěj muškátová, bergamot, káva

Srdce

římský kmín, cedr, naplavené dřevo

Základ

ambroxan, kadidlo, labdanum, pačuli

Kde koupit originální parfémy Salvatore Ferragamo?

Kdo by nechtěl pouze originální parfémy? Pokud chcete koupit parfém Salvatore Ferragamo Uomo Salvatore Ferragamo Urban Feel – EDT 50 ml, pak můžeme doporučit vyzkoušený e-shop s parfémy za příjemné ceny a profesionálním přístupem. Udělejte radost sobě, nebo někomu jinému originálním parfémem značky Salvatore Ferragamo.

Koupit parfém

Recenze parfému Salvatore Ferragamo Uomo Salvatore Ferragamo Urban Feel – EDT 50 ml

Máte zkušenosti s parfémem Salvatore Ferragamo Uomo Salvatore Ferragamo Urban Feel – EDT 50 ml? Podělte se s ostatními, jak vám tento parfém voní a přidejte také třeba zkušenosti s nákupem parfémů ať už v kamenné parfumerii, nebo online v e-shopu. Vaši recenzi a poznatky ocení mnoho dalších zájemců nejen o parfémy značky Salvatore Ferragamo. Napsat recenzi »

Napsat komentář