Parfém Sisley Izia – EDP – TESTER 100 ml

  • Parfém Sisley Izia – EDP – TESTER 100 ml (Testery parfémů),
  • Květinová vůně pro ženy,
  • Parfémy Sisley prodávají: parfemy.cz, notino, elnino, douglas, sephora a další parfumerie.

O parfému Sisley Izia – EDP – TESTER 100 ml

Izia od značky Sisley je vůně pro každou moderní ženu. Hlava se skládá z aldehydů, bílého bergamotu a růžového pepře. V čistě květinovém srdci se snoubí růže, andělika, jasmín, pivoňka a konvalinka. Základ pak dotváří ambra společně s cedrovým dřevem a pižmem.
Vůně byla uvedena na trh v roce 2017 a jejím Nosem je Amandine Clerc-Marie.

Vonné složky parfému

Také parfémy Sisley charakterizují tři vrstvy vonných složek, které se uvolňují postupně. Jako první o sobě dává vědět hlava parfému (horní tóny – například citrusy) a vydrží zhruba prvních 15 minut. Srdce parfému (prostřední tóny – například ovoce, květiny) tvoří charakter vůně, který je cítit zhruba 2 až 3 hodiny. Poslední přichází na řadu základ parfému (spodní tóny – například pižmo, santal), který tvoří hloubku parfému a má vliv na celkovou výdrž. Podívejte se níže, jaké vonné složky tvoří parfém Sisley Izia – EDP – TESTER 100 ml a udělejte si představu o tom, jak voní.

Hlava

aldehydy, bílý bergamot, růžový pepř

Srdce

růže, květinové tóny, andělika, jasmín, pivoňka, konvalinka

Základ

ambra, cedrové dřevo, pižmo

Kde koupit originální parfémy Sisley?

Kdo by nechtěl pouze originální parfémy? Pokud chcete koupit parfém Sisley Izia – EDP – TESTER 100 ml, pak můžeme doporučit vyzkoušený e-shop s parfémy za příjemné ceny a profesionálním přístupem. Udělejte radost sobě, nebo někomu jinému originálním parfémem značky Sisley.

Koupit parfém

Recenze parfému Sisley Izia – EDP – TESTER 100 ml

Máte zkušenosti s parfémem Sisley Izia – EDP – TESTER 100 ml? Podělte se s ostatními, jak vám tento parfém voní a přidejte také třeba zkušenosti s nákupem parfémů ať už v kamenné parfumerii, nebo online v e-shopu. Vaši recenzi a poznatky ocení mnoho dalších zájemců nejen o parfémy značky Sisley. Napsat recenzi »

Napsat komentář