Parfém STR8 FR34K – EDT 50 ml

  • Parfém STR8 FR34K – EDT 50 ml (Toaletní voda),
  • Fougerová vůně pro muže,
  • Parfémy STR8 prodávají: parfemy.cz, notino, elnino, douglas, sephora a další parfumerie.

O parfému STR8 FR34K – EDT 50 ml

STR8 FR34K nabízí smyslnou, orientálně- kořeněnou vůni s dřevitými tóny, která byla vytvořená pro muže, kteří v sobě skrývají rebela a nebojí se překračovat hranice. Hlava vůně Vás nadchne vůní Bergamotu, pepře a zázvoru, srdce vůní šalvěje a estragonu a základ vůně je tvořen amber dřevem a kakaem.

Vonné složky parfému

Také parfémy STR8 charakterizují tři vrstvy vonných složek, které se uvolňují postupně. Jako první o sobě dává vědět hlava parfému (horní tóny – například citrusy) a vydrží zhruba prvních 15 minut. Srdce parfému (prostřední tóny – například ovoce, květiny) tvoří charakter vůně, který je cítit zhruba 2 až 3 hodiny. Poslední přichází na řadu základ parfému (spodní tóny – například pižmo, santal), který tvoří hloubku parfému a má vliv na celkovou výdrž. Podívejte se níže, jaké vonné složky tvoří parfém STR8 FR34K – EDT 50 ml a udělejte si představu o tom, jak voní.

Hlava

bergamot, pepř, zázvor

Srdce

šalvěj, estragon

Základ

ambra, kakao

Kde koupit originální parfémy STR8?

Kdo by nechtěl pouze originální parfémy? Pokud chcete koupit parfém STR8 FR34K – EDT 50 ml, pak můžeme doporučit vyzkoušený e-shop s parfémy za příjemné ceny a profesionálním přístupem. Udělejte radost sobě, nebo někomu jinému originálním parfémem značky STR8.

Koupit parfém

Recenze parfému STR8 FR34K – EDT 50 ml

Máte zkušenosti s parfémem STR8 FR34K – EDT 50 ml? Podělte se s ostatními, jak vám tento parfém voní a přidejte také třeba zkušenosti s nákupem parfémů ať už v kamenné parfumerii, nebo online v e-shopu. Vaši recenzi a poznatky ocení mnoho dalších zájemců nejen o parfémy značky STR8. Napsat recenzi »

Napsat komentář