Parfém Tesori d´Oriente Thai Spa – EDP 100 ml

  • Parfém Tesori d´Oriente Thai Spa – EDP 100 ml (Parfémová voda),
  • Italské vůně pro ženy,
  • Parfémy Tesori d´Oriente prodávají: parfemy.cz, notino, elnino, douglas, sephora a další parfumerie.

O parfému Tesori d´Oriente Thai Spa – EDP 100 ml

Thai Spa je tajemná a dráždivá vůně pro ženy. Její dominantní složkou je ibišek a hřejivý tamanský olej z jader plodů kalaby obvejčité neboli domby. Na trh byla uvedena v roce 2019.

Vonné složky parfému

Také parfémy Tesori d´Oriente charakterizují tři vrstvy vonných složek, které se uvolňují postupně. Jako první o sobě dává vědět hlava parfému (horní tóny – například citrusy) a vydrží zhruba prvních 15 minut. Srdce parfému (prostřední tóny – například ovoce, květiny) tvoří charakter vůně, který je cítit zhruba 2 až 3 hodiny. Poslední přichází na řadu základ parfému (spodní tóny – například pižmo, santal), který tvoří hloubku parfému a má vliv na celkovou výdrž. Podívejte se níže, jaké vonné složky tvoří parfém Tesori d´Oriente Thai Spa – EDP 100 ml a udělejte si představu o tom, jak voní.

Hlava

tuberóza, neroli, sladký pomeranč

Srdce

růže, ibišek, směs koření

Základ

vanilka, pačuli, tamanské dřevo

Kde koupit originální parfémy Tesori d´Oriente?

Kdo by nechtěl pouze originální parfémy? Pokud chcete koupit parfém Tesori d´Oriente Thai Spa – EDP 100 ml, pak můžeme doporučit vyzkoušený e-shop s parfémy za příjemné ceny a profesionálním přístupem. Udělejte radost sobě, nebo někomu jinému originálním parfémem značky Tesori d´Oriente.

Koupit parfém

Recenze parfému Tesori d´Oriente Thai Spa – EDP 100 ml

Máte zkušenosti s parfémem Tesori d´Oriente Thai Spa – EDP 100 ml? Podělte se s ostatními, jak vám tento parfém voní a přidejte také třeba zkušenosti s nákupem parfémů ať už v kamenné parfumerii, nebo online v e-shopu. Vaši recenzi a poznatky ocení mnoho dalších zájemců nejen o parfémy značky Tesori d´Oriente. Napsat recenzi »

Napsat komentář