Parfém Thierry Mugler Alien Man – EDT (plnitelná) 50 ml

  • Parfém Thierry Mugler Alien Man – EDT (plnitelná) 50 ml (Toaletní voda),
  • Francouzské vůně pro muže,
  • Parfémy Thierry Mugler prodávají: parfemy.cz, notino, elnino, douglas, sephora a další parfumerie.

O parfému Thierry Mugler Alien Man – EDT (plnitelná) 50 ml

Alien Man z kolekce Alien je orientálně-dřevitá vůně pro muže. Aromatická hlava obsahuje neobvyklou kombinaci buku, kopru, anýzu, levandule, citronu, máty a tymiánu. Srdce se skládá z kůže, vonokvětky (osmanthus), pelargonie, pepře a kašmírového dřeva. Kompozici uzavírá vanilka, bíla ambra a kašmíran.
Na trh byla uvedena v roce 2018.

Vonné složky parfému

Také parfémy Thierry Mugler charakterizují tři vrstvy vonných složek, které se uvolňují postupně. Jako první o sobě dává vědět hlava parfému (horní tóny – například citrusy) a vydrží zhruba prvních 15 minut. Srdce parfému (prostřední tóny – například ovoce, květiny) tvoří charakter vůně, který je cítit zhruba 2 až 3 hodiny. Poslední přichází na řadu základ parfému (spodní tóny – například pižmo, santal), který tvoří hloubku parfému a má vliv na celkovou výdrž. Podívejte se níže, jaké vonné složky tvoří parfém Thierry Mugler Alien Man – EDT (plnitelná) 50 ml a udělejte si představu o tom, jak voní.

Hlava

buk, kopr, anýz, levandule, citron, máta, tymián

Srdce

kůže, kašmírové dřevo, vonokvětka, pelargonie, pepř

Základ

bílá ambra, kašmíran, vanilka

Kde koupit originální parfémy Thierry Mugler?

Kdo by nechtěl pouze originální parfémy? Pokud chcete koupit parfém Thierry Mugler Alien Man – EDT (plnitelná) 50 ml, pak můžeme doporučit vyzkoušený e-shop s parfémy za příjemné ceny a profesionálním přístupem. Udělejte radost sobě, nebo někomu jinému originálním parfémem značky Thierry Mugler.

Koupit parfém

Recenze parfému Thierry Mugler Alien Man – EDT (plnitelná) 50 ml

Máte zkušenosti s parfémem Thierry Mugler Alien Man – EDT (plnitelná) 50 ml? Podělte se s ostatními, jak vám tento parfém voní a přidejte také třeba zkušenosti s nákupem parfémů ať už v kamenné parfumerii, nebo online v e-shopu. Vaši recenzi a poznatky ocení mnoho dalších zájemců nejen o parfémy značky Thierry Mugler. Napsat recenzi »

Napsat komentář