Parfém Thierry Mugler Angel Eau Sucrée 2017 – EDT 50 ml

  • Parfém Thierry Mugler Angel Eau Sucrée 2017 – EDT 50 ml (Toaletní voda),
  • Francouzské vůně pro ženy,
  • Parfémy Thierry Mugler prodávají: parfemy.cz, notino, elnino, douglas, sephora a další parfumerie.

O parfému Thierry Mugler Angel Eau Sucrée 2017 – EDT 50 ml

Limitovaná edice Angel Eau Sucrée 2017 je dokonalá vůně pro něžné ženy. Kompozice se skládá ze zajímavých komponentů, díky kterým vznikla tato skvělá toaletní voda.  Na začátku ucítíme červené bobule, citrusy a sorbet. Střední tóny zaujímá sněhová pusinka a karamel. Vanilka s pačuli se starají o skvělý konečný zážitek. Vůně byla uvedena na trh v roce 2017.

Vonné složky parfému

Také parfémy Thierry Mugler charakterizují tři vrstvy vonných složek, které se uvolňují postupně. Jako první o sobě dává vědět hlava parfému (horní tóny – například citrusy) a vydrží zhruba prvních 15 minut. Srdce parfému (prostřední tóny – například ovoce, květiny) tvoří charakter vůně, který je cítit zhruba 2 až 3 hodiny. Poslední přichází na řadu základ parfému (spodní tóny – například pižmo, santal), který tvoří hloubku parfému a má vliv na celkovou výdrž. Podívejte se níže, jaké vonné složky tvoří parfém Thierry Mugler Angel Eau Sucrée 2017 – EDT 50 ml a udělejte si představu o tom, jak voní.

Hlava

červené bobule, citrusy, sorbet

Srdce

sněhová pusinka, karamel

Základ

vanilka, pačuli

Kde koupit originální parfémy Thierry Mugler?

Kdo by nechtěl pouze originální parfémy? Pokud chcete koupit parfém Thierry Mugler Angel Eau Sucrée 2017 – EDT 50 ml, pak můžeme doporučit vyzkoušený e-shop s parfémy za příjemné ceny a profesionálním přístupem. Udělejte radost sobě, nebo někomu jinému originálním parfémem značky Thierry Mugler.

Koupit parfém

Recenze parfému Thierry Mugler Angel Eau Sucrée 2017 – EDT 50 ml

Máte zkušenosti s parfémem Thierry Mugler Angel Eau Sucrée 2017 – EDT 50 ml? Podělte se s ostatními, jak vám tento parfém voní a přidejte také třeba zkušenosti s nákupem parfémů ať už v kamenné parfumerii, nebo online v e-shopu. Vaši recenzi a poznatky ocení mnoho dalších zájemců nejen o parfémy značky Thierry Mugler. Napsat recenzi »

Napsat komentář