Parfém Thierry Mugler Aura Mugler – EDT – TESTER 90 ml

  • Parfém Thierry Mugler Aura Mugler – EDT – TESTER 90 ml (Testery parfémů),
  • Francouzské vůně pro ženy,
  • Parfémy Thierry Mugler prodávají: parfemy.cz, notino, elnino, douglas, sephora a další parfumerie.

O parfému Thierry Mugler Aura Mugler – EDT – TESTER 90 ml

Aura Mugler je orientální vůně pro ženy uvedená na trh v roce 2017. Hlavu tvoří bergamot a listy rebarbory, srdce se skládá ze zelených tónů, květů pomerančovníku a ylang-ylang. V základu se rozvoní bourbonská vanilka, dřevité tóny, ambrové a santalové dřevo.

Vonné složky parfému

Také parfémy Thierry Mugler charakterizují tři vrstvy vonných složek, které se uvolňují postupně. Jako první o sobě dává vědět hlava parfému (horní tóny – například citrusy) a vydrží zhruba prvních 15 minut. Srdce parfému (prostřední tóny – například ovoce, květiny) tvoří charakter vůně, který je cítit zhruba 2 až 3 hodiny. Poslední přichází na řadu základ parfému (spodní tóny – například pižmo, santal), který tvoří hloubku parfému a má vliv na celkovou výdrž. Podívejte se níže, jaké vonné složky tvoří parfém Thierry Mugler Aura Mugler – EDT – TESTER 90 ml a udělejte si představu o tom, jak voní.

Hlava

bergamot, listy rebarbory

Srdce

květ pomerančovníku, zelené tóny, ylang-ylang

Základ

bourbonská vanilka, dřevité tóny, ambrové dřevo, santalové dřevo

Kde koupit originální parfémy Thierry Mugler?

Kdo by nechtěl pouze originální parfémy? Pokud chcete koupit parfém Thierry Mugler Aura Mugler – EDT – TESTER 90 ml, pak můžeme doporučit vyzkoušený e-shop s parfémy za příjemné ceny a profesionálním přístupem. Udělejte radost sobě, nebo někomu jinému originálním parfémem značky Thierry Mugler.

Koupit parfém

Recenze parfému Thierry Mugler Aura Mugler – EDT – TESTER 90 ml

Máte zkušenosti s parfémem Thierry Mugler Aura Mugler – EDT – TESTER 90 ml? Podělte se s ostatními, jak vám tento parfém voní a přidejte také třeba zkušenosti s nákupem parfémů ať už v kamenné parfumerii, nebo online v e-shopu. Vaši recenzi a poznatky ocení mnoho dalších zájemců nejen o parfémy značky Thierry Mugler. Napsat recenzi »

Napsat komentář