Parfém Thierry Mugler Aura Mugler Sensuelle – EDP 50 ml

  • Parfém Thierry Mugler Aura Mugler Sensuelle – EDP 50 ml (Parfémová voda),
  • Francouzské vůně pro ženy,
  • Parfémy Thierry Mugler prodávají: parfemy.cz, notino, elnino, douglas, sephora a další parfumerie.

O parfému Thierry Mugler Aura Mugler Sensuelle – EDP 50 ml

Aura Mugler Sensuelle z kolekce Aura Mugler je orientálně-vanilková vůně pro ženy. Hlava obsahuje skořicový listy a gardénii. Srdce patří zeleným tónům, které následně přecházejí do akordů bílého pižma a santalového dřeva. Na trh byla uvedena v roce 2019.

Vonné složky parfému

Také parfémy Thierry Mugler charakterizují tři vrstvy vonných složek, které se uvolňují postupně. Jako první o sobě dává vědět hlava parfému (horní tóny – například citrusy) a vydrží zhruba prvních 15 minut. Srdce parfému (prostřední tóny – například ovoce, květiny) tvoří charakter vůně, který je cítit zhruba 2 až 3 hodiny. Poslední přichází na řadu základ parfému (spodní tóny – například pižmo, santal), který tvoří hloubku parfému a má vliv na celkovou výdrž. Podívejte se níže, jaké vonné složky tvoří parfém Thierry Mugler Aura Mugler Sensuelle – EDP 50 ml a udělejte si představu o tom, jak voní.

Hlava

skořicový list, gardénie

Srdce

zelené tóny

Základ

bílé pižmo, santalové dřevo

Kde koupit originální parfémy Thierry Mugler?

Kdo by nechtěl pouze originální parfémy? Pokud chcete koupit parfém Thierry Mugler Aura Mugler Sensuelle – EDP 50 ml, pak můžeme doporučit vyzkoušený e-shop s parfémy za příjemné ceny a profesionálním přístupem. Udělejte radost sobě, nebo někomu jinému originálním parfémem značky Thierry Mugler.

Koupit parfém

Recenze parfému Thierry Mugler Aura Mugler Sensuelle – EDP 50 ml

Máte zkušenosti s parfémem Thierry Mugler Aura Mugler Sensuelle – EDP 50 ml? Podělte se s ostatními, jak vám tento parfém voní a přidejte také třeba zkušenosti s nákupem parfémů ať už v kamenné parfumerii, nebo online v e-shopu. Vaši recenzi a poznatky ocení mnoho dalších zájemců nejen o parfémy značky Thierry Mugler. Napsat recenzi »

Napsat komentář