Parfém Tiffany & Co. Tiffany & Love Him EDT 50 ml

  • Parfém Tiffany & Co. Tiffany & Love Him EDT 50 ml (Toaletní voda),
  • Citrusová vůně pro muže,
  • Parfémy Tiffany & Co. prodávají: parfemy.cz, notino, elnino, douglas, sephora a další parfumerie.

O parfému Tiffany & Co. Tiffany & Love Him EDT 50 ml

Toaletní voda Tiffany & Love For Him perfektně doplňuje svoji druhou polovičku Tiffany & Love For her. S tímto dokonalým spojením vaše láska dostane novou podobu. Důmyslný, moderní, úspěšný, ale zároveň milující partner – to je muž, který nosí Tiffany & Love for him.
V hlavě vůně nejprve pocítíte mandarinku, zázvor a kardamon. Srdcem se ponesou tóny jalovce a cypřiše. Základem se poté ladně rozední vetiver, santalové dřevo a sekvoje.
Uvedení parfému na trh bylo v roce 2019.
 

Vonné složky parfému

Také parfémy Tiffany & Co. charakterizují tři vrstvy vonných složek, které se uvolňují postupně. Jako první o sobě dává vědět hlava parfému (horní tóny – například citrusy) a vydrží zhruba prvních 15 minut. Srdce parfému (prostřední tóny – například ovoce, květiny) tvoří charakter vůně, který je cítit zhruba 2 až 3 hodiny. Poslední přichází na řadu základ parfému (spodní tóny – například pižmo, santal), který tvoří hloubku parfému a má vliv na celkovou výdrž. Podívejte se níže, jaké vonné složky tvoří parfém Tiffany & Co. Tiffany & Love Him EDT 50 ml a udělejte si představu o tom, jak voní.

Hlava

mandarinka, zázvor, kardamon

Srdce

jalovec, cypřiš

Základ

vetiver, santalové dřevo, sekvoje

Kde koupit originální parfémy Tiffany & Co.?

Kdo by nechtěl pouze originální parfémy? Pokud chcete koupit parfém Tiffany & Co. Tiffany & Love Him EDT 50 ml, pak můžeme doporučit vyzkoušený e-shop s parfémy za příjemné ceny a profesionálním přístupem. Udělejte radost sobě, nebo někomu jinému originálním parfémem značky Tiffany & Co..

Koupit parfém

Recenze parfému Tiffany & Co. Tiffany & Love Him EDT 50 ml

Máte zkušenosti s parfémem Tiffany & Co. Tiffany & Love Him EDT 50 ml? Podělte se s ostatními, jak vám tento parfém voní a přidejte také třeba zkušenosti s nákupem parfémů ať už v kamenné parfumerii, nebo online v e-shopu. Vaši recenzi a poznatky ocení mnoho dalších zájemců nejen o parfémy značky Tiffany & Co.. Napsat recenzi »

Napsat komentář