Parfém Tiziana Terenzi Laudano Nero – parfémovaný extrakt – TESTER 100 ml

  • Parfém Tiziana Terenzi Laudano Nero – parfémovaný extrakt – TESTER 100 ml (Testery parfémů),
  • Italské vůně unisex,
  • Parfémy Tiziana Terenzi prodávají: parfemy.cz, notino, elnino, douglas, sephora a další parfumerie.

O parfému Tiziana Terenzi Laudano Nero – parfémovaný extrakt – TESTER 100 ml

Laudano Nero je orientálně-kořeněná vůně pro muže i ženy. Jedná se o luxusní niche vůni s bohatým složením, ve které převládají bylinné a dřevité tóny doplněné o netradiční složky jako je např. popel, břidlice, vavřín či kafr. Ideální pro všechny, kteří se rádi odlišují.
Na trh byla uvedena v roce 2014.

Vonné složky parfému

Také parfémy Tiziana Terenzi charakterizují tři vrstvy vonných složek, které se uvolňují postupně. Jako první o sobě dává vědět hlava parfému (horní tóny – například citrusy) a vydrží zhruba prvních 15 minut. Srdce parfému (prostřední tóny – například ovoce, květiny) tvoří charakter vůně, který je cítit zhruba 2 až 3 hodiny. Poslední přichází na řadu základ parfému (spodní tóny – například pižmo, santal), který tvoří hloubku parfému a má vliv na celkovou výdrž. Podívejte se níže, jaké vonné složky tvoří parfém Tiziana Terenzi Laudano Nero – parfémovaný extrakt – TESTER 100 ml a udělejte si představu o tom, jak voní.

Hlava

pelyněk, koňak, rozmarýn, tabák, myrta, ambra

Srdce

červená růže, med, cedr, kosatec, santalové dřevo, rozmarýn, popel, břidlice

Základ

kašmírové pižmo, vavřín, kadidlo, kafr, agarové dřevo, vetiver, pižmo, dub, vanilka, labdanum

Kde koupit originální parfémy Tiziana Terenzi?

Kdo by nechtěl pouze originální parfémy? Pokud chcete koupit parfém Tiziana Terenzi Laudano Nero – parfémovaný extrakt – TESTER 100 ml, pak můžeme doporučit vyzkoušený e-shop s parfémy za příjemné ceny a profesionálním přístupem. Udělejte radost sobě, nebo někomu jinému originálním parfémem značky Tiziana Terenzi.

Koupit parfém

Recenze parfému Tiziana Terenzi Laudano Nero – parfémovaný extrakt – TESTER 100 ml

Máte zkušenosti s parfémem Tiziana Terenzi Laudano Nero – parfémovaný extrakt – TESTER 100 ml? Podělte se s ostatními, jak vám tento parfém voní a přidejte také třeba zkušenosti s nákupem parfémů ať už v kamenné parfumerii, nebo online v e-shopu. Vaši recenzi a poznatky ocení mnoho dalších zájemců nejen o parfémy značky Tiziana Terenzi. Napsat recenzi »

Napsat komentář