Parfém Tom Ford Beau De Jour – EDP 100 ml

  • Parfém Tom Ford Beau De Jour – EDP 100 ml (Parfémová voda),
  • Orientální vůně pro muže,
  • Parfémy Tom Ford prodávají: parfemy.cz, notino, elnino, douglas, sephora a další parfumerie.

O parfému Tom Ford Beau De Jour – EDP 100 ml

Parfémová voda Beau De Jour od značky Tom Ford je výrazná vůně, která je určena pro muže. Tato vůně vás prostě nadchne – v úvodu se ukrývá levandule, srdce patří mátě, bazalce, pelargonii a rozmarýnu. Na závěr se rozvoní smyslné pačuli a jantar.
Na trh byla uvedena v roce 2020.

Vonné složky parfému

Také parfémy Tom Ford charakterizují tři vrstvy vonných složek, které se uvolňují postupně. Jako první o sobě dává vědět hlava parfému (horní tóny – například citrusy) a vydrží zhruba prvních 15 minut. Srdce parfému (prostřední tóny – například ovoce, květiny) tvoří charakter vůně, který je cítit zhruba 2 až 3 hodiny. Poslední přichází na řadu základ parfému (spodní tóny – například pižmo, santal), který tvoří hloubku parfému a má vliv na celkovou výdrž. Podívejte se níže, jaké vonné složky tvoří parfém Tom Ford Beau De Jour – EDP 100 ml a udělejte si představu o tom, jak voní.

Hlava

levandule

Srdce

máta, bazalka, pelargonie, rozmarýn

Základ

jantar, pačuli

Kde koupit originální parfémy Tom Ford?

Kdo by nechtěl pouze originální parfémy? Pokud chcete koupit parfém Tom Ford Beau De Jour – EDP 100 ml, pak můžeme doporučit vyzkoušený e-shop s parfémy za příjemné ceny a profesionálním přístupem. Udělejte radost sobě, nebo někomu jinému originálním parfémem značky Tom Ford.

Koupit parfém

Recenze parfému Tom Ford Beau De Jour – EDP 100 ml

Máte zkušenosti s parfémem Tom Ford Beau De Jour – EDP 100 ml? Podělte se s ostatními, jak vám tento parfém voní a přidejte také třeba zkušenosti s nákupem parfémů ať už v kamenné parfumerii, nebo online v e-shopu. Vaši recenzi a poznatky ocení mnoho dalších zájemců nejen o parfémy značky Tom Ford. Napsat recenzi »

Napsat komentář