Parfém Tom Ford Cafe Rose – EDP 50 ml

  • Parfém Tom Ford Cafe Rose – EDP 50 ml (Parfémová voda),
  • Chyprová vůně unisex,
  • Parfémy Tom Ford prodávají: parfemy.cz, notino, elnino, douglas, sephora a další parfumerie.

O parfému Tom Ford Cafe Rose – EDP 50 ml

Cafe Rose z kolekce Jardin Noir je luxusní chyprově-květinová vůně pro ženy i muže. Výrazná hlava obsahuje aromatický šafrán, černý pepř a májovou růži. Růžové tóny ucítíte také v srdci, kde je zastupuje bulharská a turecká růže podtržená kávovými akordy. Kompozici uzavírá kadidlo, ambra, santalové dřevo a pačuli.
Na trh byla uvedena v roce 2012.

Vonné složky parfému

Také parfémy Tom Ford charakterizují tři vrstvy vonných složek, které se uvolňují postupně. Jako první o sobě dává vědět hlava parfému (horní tóny – například citrusy) a vydrží zhruba prvních 15 minut. Srdce parfému (prostřední tóny – například ovoce, květiny) tvoří charakter vůně, který je cítit zhruba 2 až 3 hodiny. Poslední přichází na řadu základ parfému (spodní tóny – například pižmo, santal), který tvoří hloubku parfému a má vliv na celkovou výdrž. Podívejte se níže, jaké vonné složky tvoří parfém Tom Ford Cafe Rose – EDP 50 ml a udělejte si představu o tom, jak voní.

Hlava

šafrán, černý pepř, májová růže

Srdce

turecká růže, bulharská růže, káva

Základ

kadidlo, ambra, santalové dřevo, pačuli

Kde koupit originální parfémy Tom Ford?

Kdo by nechtěl pouze originální parfémy? Pokud chcete koupit parfém Tom Ford Cafe Rose – EDP 50 ml, pak můžeme doporučit vyzkoušený e-shop s parfémy za příjemné ceny a profesionálním přístupem. Udělejte radost sobě, nebo někomu jinému originálním parfémem značky Tom Ford.

Koupit parfém

Recenze parfému Tom Ford Cafe Rose – EDP 50 ml

Máte zkušenosti s parfémem Tom Ford Cafe Rose – EDP 50 ml? Podělte se s ostatními, jak vám tento parfém voní a přidejte také třeba zkušenosti s nákupem parfémů ať už v kamenné parfumerii, nebo online v e-shopu. Vaši recenzi a poznatky ocení mnoho dalších zájemců nejen o parfémy značky Tom Ford. Napsat recenzi »

Napsat komentář