Parfém Tom Ford Champaca Absolute – EDP 50 ml

  • Parfém Tom Ford Champaca Absolute – EDP 50 ml (Parfémová voda),
  • Orientální vůně unisex,
  • Parfémy Tom Ford prodávají: parfemy.cz, notino, elnino, douglas, sephora a další parfumerie.

O parfému Tom Ford Champaca Absolute – EDP 50 ml

Champaca Absolute z kolekce Private Blend je luxusní orientálně-květinová vůně pro ženy i muže. Hlava obsahuje koňak, svěží bergamot a kručinku barvířskou (genista tinctoria). V čistě květinovém srdci ucítíte orchidej, jasmín, fialku a michélii malajskou (champaka). Kompozici uzavírá sladká vanilka společně s ambrou, santalovým dřevem a kandovanými kaštany.
Na trh byla uvedena v roce 2012 a je možné ji libovolně kombinovat s dalšími vůněmi z tého kolekce.

Vonné složky parfému

Také parfémy Tom Ford charakterizují tři vrstvy vonných složek, které se uvolňují postupně. Jako první o sobě dává vědět hlava parfému (horní tóny – například citrusy) a vydrží zhruba prvních 15 minut. Srdce parfému (prostřední tóny – například ovoce, květiny) tvoří charakter vůně, který je cítit zhruba 2 až 3 hodiny. Poslední přichází na řadu základ parfému (spodní tóny – například pižmo, santal), který tvoří hloubku parfému a má vliv na celkovou výdrž. Podívejte se níže, jaké vonné složky tvoří parfém Tom Ford Champaca Absolute – EDP 50 ml a udělejte si představu o tom, jak voní.

Hlava

koňak, bergamot, genista tinctoria

Srdce

champaka, orchidej, fialka, jasmín

Základ

vanilka, ambra, santalové dřevo, kandované kaštany

Kde koupit originální parfémy Tom Ford?

Kdo by nechtěl pouze originální parfémy? Pokud chcete koupit parfém Tom Ford Champaca Absolute – EDP 50 ml, pak můžeme doporučit vyzkoušený e-shop s parfémy za příjemné ceny a profesionálním přístupem. Udělejte radost sobě, nebo někomu jinému originálním parfémem značky Tom Ford.

Koupit parfém

Recenze parfému Tom Ford Champaca Absolute – EDP 50 ml

Máte zkušenosti s parfémem Tom Ford Champaca Absolute – EDP 50 ml? Podělte se s ostatními, jak vám tento parfém voní a přidejte také třeba zkušenosti s nákupem parfémů ať už v kamenné parfumerii, nebo online v e-shopu. Vaši recenzi a poznatky ocení mnoho dalších zájemců nejen o parfémy značky Tom Ford. Napsat recenzi »

Napsat komentář