Parfém Tom Ford Fougere Platine – EDP 100 ml

  • Parfém Tom Ford Fougere Platine – EDP 100 ml (Parfémová voda),
  • Fougerová vůně unisex,
  • Parfémy Tom Ford prodávají: parfemy.cz, notino, elnino, douglas, sephora a další parfumerie.

O parfému Tom Ford Fougere Platine – EDP 100 ml

Fougere Platine je luxusní fougerově-aromatická vůně pro muže i ženy. Hlavu tvoří svěží bergamot, muškátová šalvěj, levandule a bazalka. V srdci se ukrývá pelyněk, pryskyřice olibanum, španělská pryskyřice labdanum a sladký med. Kompozici uzavírá tabák, cedr a další dřevité tóny. 
Na trh byla uvedena v roce 2018.

Vonné složky parfému

Také parfémy Tom Ford charakterizují tři vrstvy vonných složek, které se uvolňují postupně. Jako první o sobě dává vědět hlava parfému (horní tóny – například citrusy) a vydrží zhruba prvních 15 minut. Srdce parfému (prostřední tóny – například ovoce, květiny) tvoří charakter vůně, který je cítit zhruba 2 až 3 hodiny. Poslední přichází na řadu základ parfému (spodní tóny – například pižmo, santal), který tvoří hloubku parfému a má vliv na celkovou výdrž. Podívejte se níže, jaké vonné složky tvoří parfém Tom Ford Fougere Platine – EDP 100 ml a udělejte si představu o tom, jak voní.

Hlava

bergamot, šalvěj muškátová, levandule, bazalka

Srdce

pelyněk, olibanum, španělské labdanum, med

Základ

cedr, tabák, dřevité tóny

Kde koupit originální parfémy Tom Ford?

Kdo by nechtěl pouze originální parfémy? Pokud chcete koupit parfém Tom Ford Fougere Platine – EDP 100 ml, pak můžeme doporučit vyzkoušený e-shop s parfémy za příjemné ceny a profesionálním přístupem. Udělejte radost sobě, nebo někomu jinému originálním parfémem značky Tom Ford.

Koupit parfém

Recenze parfému Tom Ford Fougere Platine – EDP 100 ml

Máte zkušenosti s parfémem Tom Ford Fougere Platine – EDP 100 ml? Podělte se s ostatními, jak vám tento parfém voní a přidejte také třeba zkušenosti s nákupem parfémů ať už v kamenné parfumerii, nebo online v e-shopu. Vaši recenzi a poznatky ocení mnoho dalších zájemců nejen o parfémy značky Tom Ford. Napsat recenzi »

Napsat komentář