Parfém Tom Ford Metallique EDP 100 ml

  • Parfém Tom Ford Metallique EDP 100 ml (Parfémová voda),
  • Květinová vůně pro ženy,
  • Parfémy Tom Ford prodávají: parfemy.cz, notino, elnino, douglas, sephora a další parfumerie.

O parfému Tom Ford Metallique EDP 100 ml

Metallique od Tom Ford je parfémovaná voda určená pro moderní a sebevědomé ženy, které milují květinové vůně. Zahalte se do svůdnosti a originality tohoto parfému na vaše speciální příležitosti nebo při běžném nošení. Oslníte v každém případě.
V hlavě tohoto parfému ucítíte nejprve bergamot, růžový pepř a aldehydy, což jsou syntetické látky, které evokují pocity čistoty a mýdlovosti. Srdcem jsou podmanivé tóny otočníku, konvalinky a hlohu. Základem je santalové dřevo, vanilka, peruánský balzám a ambrette. 
Parfém byl uveden na trh v roce 2019.
 

Vonné složky parfému

Také parfémy Tom Ford charakterizují tři vrstvy vonných složek, které se uvolňují postupně. Jako první o sobě dává vědět hlava parfému (horní tóny – například citrusy) a vydrží zhruba prvních 15 minut. Srdce parfému (prostřední tóny – například ovoce, květiny) tvoří charakter vůně, který je cítit zhruba 2 až 3 hodiny. Poslední přichází na řadu základ parfému (spodní tóny – například pižmo, santal), který tvoří hloubku parfému a má vliv na celkovou výdrž. Podívejte se níže, jaké vonné složky tvoří parfém Tom Ford Metallique EDP 100 ml a udělejte si představu o tom, jak voní.

Hlava

aldehydy, bergamot, růžový pepř

Srdce

otočník, konvalinka, hloh

Základ

santalové dřevo, vanilka, peruánský balzám, ambrette

Kde koupit originální parfémy Tom Ford?

Kdo by nechtěl pouze originální parfémy? Pokud chcete koupit parfém Tom Ford Metallique EDP 100 ml, pak můžeme doporučit vyzkoušený e-shop s parfémy za příjemné ceny a profesionálním přístupem. Udělejte radost sobě, nebo někomu jinému originálním parfémem značky Tom Ford.

Koupit parfém

Recenze parfému Tom Ford Metallique EDP 100 ml

Máte zkušenosti s parfémem Tom Ford Metallique EDP 100 ml? Podělte se s ostatními, jak vám tento parfém voní a přidejte také třeba zkušenosti s nákupem parfémů ať už v kamenné parfumerii, nebo online v e-shopu. Vaši recenzi a poznatky ocení mnoho dalších zájemců nejen o parfémy značky Tom Ford. Napsat recenzi »

Napsat komentář