Parfém Tom Ford Ombré Leather (2018) – EDP 2 ml – odstřik s rozprašovačem

  • Parfém Tom Ford Ombré Leather (2018) – EDP 2 ml – odstřik s rozprašovačem (Parfémová voda),
  • Orientální vůně unisex,
  • Parfémy Tom Ford prodávají: parfemy.cz, notino, elnino, douglas, sephora a další parfumerie.

O parfému Tom Ford Ombré Leather (2018) – EDP 2 ml – odstřik s rozprašovačem

Ombré Leather (2018) je luxusní kožená vůně pro muže i ženy. Hlava obsahuje koření kardamom, v srdci se snoubí jasmín s kůží a základ dotváří pačuli, ambra a mech.

Vonné složky parfému

Také parfémy Tom Ford charakterizují tři vrstvy vonných složek, které se uvolňují postupně. Jako první o sobě dává vědět hlava parfému (horní tóny – například citrusy) a vydrží zhruba prvních 15 minut. Srdce parfému (prostřední tóny – například ovoce, květiny) tvoří charakter vůně, který je cítit zhruba 2 až 3 hodiny. Poslední přichází na řadu základ parfému (spodní tóny – například pižmo, santal), který tvoří hloubku parfému a má vliv na celkovou výdrž. Podívejte se níže, jaké vonné složky tvoří parfém Tom Ford Ombré Leather (2018) – EDP 2 ml – odstřik s rozprašovačem a udělejte si představu o tom, jak voní.

Hlava

kardamom

Srdce

jasmín, kůže

Základ

pačuli, ambra, mech

Kde koupit originální parfémy Tom Ford?

Kdo by nechtěl pouze originální parfémy? Pokud chcete koupit parfém Tom Ford Ombré Leather (2018) – EDP 2 ml – odstřik s rozprašovačem, pak můžeme doporučit vyzkoušený e-shop s parfémy za příjemné ceny a profesionálním přístupem. Udělejte radost sobě, nebo někomu jinému originálním parfémem značky Tom Ford.

Koupit parfém

Recenze parfému Tom Ford Ombré Leather (2018) – EDP 2 ml – odstřik s rozprašovačem

Máte zkušenosti s parfémem Tom Ford Ombré Leather (2018) – EDP 2 ml – odstřik s rozprašovačem? Podělte se s ostatními, jak vám tento parfém voní a přidejte také třeba zkušenosti s nákupem parfémů ať už v kamenné parfumerii, nebo online v e-shopu. Vaši recenzi a poznatky ocení mnoho dalších zájemců nejen o parfémy značky Tom Ford. Napsat recenzi »

Napsat komentář