Parfém Tom Ford Vert D´Encens – EDP 50 ml

  • Parfém Tom Ford Vert D´Encens – EDP 50 ml (Parfémová voda),
  • Orientální vůně unisex,
  • Parfémy Tom Ford prodávají: parfemy.cz, notino, elnino, douglas, sephora a další parfumerie.

O parfému Tom Ford Vert D´Encens – EDP 50 ml

Vert D´Encens z kolekce Private Blend Les Extraits Vert je orientálně-dřevitá vůně pro muže i ženy. Obsahuje kadidlo, borovici, jedlový balzám, květinu heliotrop, dřevité tóny, dřevitou pryskyřici a keř zimostráz.
Na trh byla uvedena v roce 2016.

Vonné složky parfému

Také parfémy Tom Ford charakterizují tři vrstvy vonných složek, které se uvolňují postupně. Jako první o sobě dává vědět hlava parfému (horní tóny – například citrusy) a vydrží zhruba prvních 15 minut. Srdce parfému (prostřední tóny – například ovoce, květiny) tvoří charakter vůně, který je cítit zhruba 2 až 3 hodiny. Poslední přichází na řadu základ parfému (spodní tóny – například pižmo, santal), který tvoří hloubku parfému a má vliv na celkovou výdrž. Podívejte se níže, jaké vonné složky tvoří parfém Tom Ford Vert D´Encens – EDP 50 ml a udělejte si představu o tom, jak voní.

Hlava

kadidlo, borovice, jedlový balzám, heliotrop, dřevité tóny, dřevitá pryskyřice, zimostráz

Srdce

Základ

Kde koupit originální parfémy Tom Ford?

Kdo by nechtěl pouze originální parfémy? Pokud chcete koupit parfém Tom Ford Vert D´Encens – EDP 50 ml, pak můžeme doporučit vyzkoušený e-shop s parfémy za příjemné ceny a profesionálním přístupem. Udělejte radost sobě, nebo někomu jinému originálním parfémem značky Tom Ford.

Koupit parfém

Recenze parfému Tom Ford Vert D´Encens – EDP 50 ml

Máte zkušenosti s parfémem Tom Ford Vert D´Encens – EDP 50 ml? Podělte se s ostatními, jak vám tento parfém voní a přidejte také třeba zkušenosti s nákupem parfémů ať už v kamenné parfumerii, nebo online v e-shopu. Vaši recenzi a poznatky ocení mnoho dalších zájemců nejen o parfémy značky Tom Ford. Napsat recenzi »

Napsat komentář