Parfém Tom Ford White Suede – EDP 100 ml

  • Parfém Tom Ford White Suede – EDP 100 ml (Parfémová voda),
  • Květinová vůně pro ženy,
  • Parfémy Tom Ford prodávají: parfemy.cz, notino, elnino, douglas, sephora a další parfumerie.

O parfému Tom Ford White Suede – EDP 100 ml

White Suede z kolekce Private Blend White Musk je květinově-dřevitá vůně pro ženy. Hlava obsahuje čaj a tymián. V srdci ucítíte kombinaci aromatického šafránu, růže a konvalinky. Kompozici uzavírá pryskyřice olibanum, hřejivá ambra, santalové dřevo, pižmo a semiš. 
Na trh byla uvedena v roce 2009.

Vonné složky parfému

Také parfémy Tom Ford charakterizují tři vrstvy vonných složek, které se uvolňují postupně. Jako první o sobě dává vědět hlava parfému (horní tóny – například citrusy) a vydrží zhruba prvních 15 minut. Srdce parfému (prostřední tóny – například ovoce, květiny) tvoří charakter vůně, který je cítit zhruba 2 až 3 hodiny. Poslední přichází na řadu základ parfému (spodní tóny – například pižmo, santal), který tvoří hloubku parfému a má vliv na celkovou výdrž. Podívejte se níže, jaké vonné složky tvoří parfém Tom Ford White Suede – EDP 100 ml a udělejte si představu o tom, jak voní.

Hlava

čaj, tymián

Srdce

růže, šafrán, konvalinka

Základ

olibanum, ambra, santalové dřevo, pižmo, semiš

Kde koupit originální parfémy Tom Ford?

Kdo by nechtěl pouze originální parfémy? Pokud chcete koupit parfém Tom Ford White Suede – EDP 100 ml, pak můžeme doporučit vyzkoušený e-shop s parfémy za příjemné ceny a profesionálním přístupem. Udělejte radost sobě, nebo někomu jinému originálním parfémem značky Tom Ford.

Koupit parfém

Recenze parfému Tom Ford White Suede – EDP 100 ml

Máte zkušenosti s parfémem Tom Ford White Suede – EDP 100 ml? Podělte se s ostatními, jak vám tento parfém voní a přidejte také třeba zkušenosti s nákupem parfémů ať už v kamenné parfumerii, nebo online v e-shopu. Vaši recenzi a poznatky ocení mnoho dalších zájemců nejen o parfémy značky Tom Ford. Napsat recenzi »

Napsat komentář