Parfém Tous Touch Floral – EDT 100 ml

  • Parfém Tous Touch Floral – EDT 100 ml (Toaletní voda),
  • Květinová vůně pro ženy,
  • Parfémy Tous prodávají: parfemy.cz, notino, elnino, douglas, sephora a další parfumerie.

O parfému Tous Touch Floral – EDT 100 ml

Touch Floral je květinově-ovocná vůně pro ženy. Svěží hlavu tvoří bergamot, citron, mandarinka a lístky fialek. V srdci ucítíte kombinaci lesních jahod, tuberózy a zázvoru. Kompozici uzavírá pižmo, cedr a ambra.
Na trh byla uvedena v roce 2015.

Vonné složky parfému

Také parfémy Tous charakterizují tři vrstvy vonných složek, které se uvolňují postupně. Jako první o sobě dává vědět hlava parfému (horní tóny – například citrusy) a vydrží zhruba prvních 15 minut. Srdce parfému (prostřední tóny – například ovoce, květiny) tvoří charakter vůně, který je cítit zhruba 2 až 3 hodiny. Poslední přichází na řadu základ parfému (spodní tóny – například pižmo, santal), který tvoří hloubku parfému a má vliv na celkovou výdrž. Podívejte se níže, jaké vonné složky tvoří parfém Tous Touch Floral – EDT 100 ml a udělejte si představu o tom, jak voní.

Hlava

bergamot, citron, mandarinka, lístek fialky

Srdce

tuberóza, lesní jahody, zázvor

Základ

pižmo, cedr, ambra

Kde koupit originální parfémy Tous?

Kdo by nechtěl pouze originální parfémy? Pokud chcete koupit parfém Tous Touch Floral – EDT 100 ml, pak můžeme doporučit vyzkoušený e-shop s parfémy za příjemné ceny a profesionálním přístupem. Udělejte radost sobě, nebo někomu jinému originálním parfémem značky Tous.

Koupit parfém

Recenze parfému Tous Touch Floral – EDT 100 ml

Máte zkušenosti s parfémem Tous Touch Floral – EDT 100 ml? Podělte se s ostatními, jak vám tento parfém voní a přidejte také třeba zkušenosti s nákupem parfémů ať už v kamenné parfumerii, nebo online v e-shopu. Vaši recenzi a poznatky ocení mnoho dalších zájemců nejen o parfémy značky Tous. Napsat recenzi »

Napsat komentář