Parfém Trussardi Aperitivo Milanese Porta Nuova – EDP 100 ml

  • Parfém Trussardi Aperitivo Milanese Porta Nuova – EDP 100 ml (Parfémová voda),
  • Italské vůně unisex,
  • Parfémy Trussardi prodávají: parfemy.cz, notino, elnino, douglas, sephora a další parfumerie.

O parfému Trussardi Aperitivo Milanese Porta Nuova – EDP 100 ml

Ikonické unisex vůně odlišují nové vůně Trussardi: cesta, která začíná daleko, aby znovu prožila jedinečnou atmosféru milánských ulic. Tóny listů mandarinky, italského neroli a kalábrijského bergamotu otevírají kytici Aperitivo Milanese Porta Nuova. Střední noty zabírají hloubku heliotropu s amarettem a duhovkou, které se mísí se sladkými základními tóny vanilky, benzoinu a jantaru. Láhev ze saténového skla přichází ve výrazném odstínu šedé barvy se sochařským zlatým kovovým uzávěrem, který přesně reprodukuje miniaturní verzi hlavy italského Levriera, chrta Trussardiho.Vůně byla uvedena na trh v roce 2020.

Vonné složky parfému

Také parfémy Trussardi charakterizují tři vrstvy vonných složek, které se uvolňují postupně. Jako první o sobě dává vědět hlava parfému (horní tóny – například citrusy) a vydrží zhruba prvních 15 minut. Srdce parfému (prostřední tóny – například ovoce, květiny) tvoří charakter vůně, který je cítit zhruba 2 až 3 hodiny. Poslední přichází na řadu základ parfému (spodní tóny – například pižmo, santal), který tvoří hloubku parfému a má vliv na celkovou výdrž. Podívejte se níže, jaké vonné složky tvoří parfém Trussardi Aperitivo Milanese Porta Nuova – EDP 100 ml a udělejte si představu o tom, jak voní.

Hlava

listy mandarinek, kalábrijský bergamot, neroli

Srdce

heliotrop, amaretto, duhovka

Základ

vanilka, benzoin, jantar

Kde koupit originální parfémy Trussardi?

Kdo by nechtěl pouze originální parfémy? Pokud chcete koupit parfém Trussardi Aperitivo Milanese Porta Nuova – EDP 100 ml, pak můžeme doporučit vyzkoušený e-shop s parfémy za příjemné ceny a profesionálním přístupem. Udělejte radost sobě, nebo někomu jinému originálním parfémem značky Trussardi.

Koupit parfém

Recenze parfému Trussardi Aperitivo Milanese Porta Nuova – EDP 100 ml

Máte zkušenosti s parfémem Trussardi Aperitivo Milanese Porta Nuova – EDP 100 ml? Podělte se s ostatními, jak vám tento parfém voní a přidejte také třeba zkušenosti s nákupem parfémů ať už v kamenné parfumerii, nebo online v e-shopu. Vaši recenzi a poznatky ocení mnoho dalších zájemců nejen o parfémy značky Trussardi. Napsat recenzi »

Napsat komentář