Parfém Trussardi Musc Noir Perfume Enhancer – EDP 100 ml

  • Parfém Trussardi Musc Noir Perfume Enhancer – EDP 100 ml (Parfémová voda),
  • Italské vůně unisex,
  • Parfémy Trussardi prodávají: parfemy.cz, notino, elnino, douglas, sephora a další parfumerie.

O parfému Trussardi Musc Noir Perfume Enhancer – EDP 100 ml

Vůně Musc Noir Perfume Enhancer odhaluje komplexní symfonii duhovky a pižma ve směsi s kontrastními tóny jasmínu a cedrového dřeva. Toto čichové složení bylo vyvinuto s cílem vylepšit pět různých vůní v kolekci Le Vie di Milano, přesto je jako Eau de Parfum nezbytnou součástí. Láhev ze saténového skla má matný černý odstín se sochařským zlatým kovovým uzávěrem, který přesně reprodukuje miniaturní verzi hlavy italského Levriera, chrta Trussardiho.Vůně byla uvedena na trh v roce 2020.

Vonné složky parfému

Také parfémy Trussardi charakterizují tři vrstvy vonných složek, které se uvolňují postupně. Jako první o sobě dává vědět hlava parfému (horní tóny – například citrusy) a vydrží zhruba prvních 15 minut. Srdce parfému (prostřední tóny – například ovoce, květiny) tvoří charakter vůně, který je cítit zhruba 2 až 3 hodiny. Poslední přichází na řadu základ parfému (spodní tóny – například pižmo, santal), který tvoří hloubku parfému a má vliv na celkovou výdrž. Podívejte se níže, jaké vonné složky tvoří parfém Trussardi Musc Noir Perfume Enhancer – EDP 100 ml a udělejte si představu o tom, jak voní.

Hlava

pižmo, cedr, duhovka, jasmín

Srdce

Základ

Kde koupit originální parfémy Trussardi?

Kdo by nechtěl pouze originální parfémy? Pokud chcete koupit parfém Trussardi Musc Noir Perfume Enhancer – EDP 100 ml, pak můžeme doporučit vyzkoušený e-shop s parfémy za příjemné ceny a profesionálním přístupem. Udělejte radost sobě, nebo někomu jinému originálním parfémem značky Trussardi.

Koupit parfém

Recenze parfému Trussardi Musc Noir Perfume Enhancer – EDP 100 ml

Máte zkušenosti s parfémem Trussardi Musc Noir Perfume Enhancer – EDP 100 ml? Podělte se s ostatními, jak vám tento parfém voní a přidejte také třeba zkušenosti s nákupem parfémů ať už v kamenné parfumerii, nebo online v e-shopu. Vaši recenzi a poznatky ocení mnoho dalších zájemců nejen o parfémy značky Trussardi. Napsat recenzi »

Napsat komentář