Parfém Trussardi My Scent – EDT – TESTER 100 ml

  • Parfém Trussardi My Scent – EDT – TESTER 100 ml (Testery parfémů),
  • Italské vůně pro ženy,
  • Parfémy Trussardi prodávají: parfemy.cz, notino, elnino, douglas, sephora a další parfumerie.

O parfému Trussardi My Scent – EDT – TESTER 100 ml

Vůně My Scent od značky Trussardi je okouzlující, mladistvě svěží kytice čerstvých květů propojená s ušlechtilými a smyslnými tóny. V úvodu se představí směs květin s hruškou, poté se o slovo přihlásí růže a šeřík a na závěr se rozvine pižmo, kašmírové dřevo a otočník.
Na trh byla uvedena v roce 2015.

Vonné složky parfému

Také parfémy Trussardi charakterizují tři vrstvy vonných složek, které se uvolňují postupně. Jako první o sobě dává vědět hlava parfému (horní tóny – například citrusy) a vydrží zhruba prvních 15 minut. Srdce parfému (prostřední tóny – například ovoce, květiny) tvoří charakter vůně, který je cítit zhruba 2 až 3 hodiny. Poslední přichází na řadu základ parfému (spodní tóny – například pižmo, santal), který tvoří hloubku parfému a má vliv na celkovou výdrž. Podívejte se níže, jaké vonné složky tvoří parfém Trussardi My Scent – EDT – TESTER 100 ml a udělejte si představu o tom, jak voní.

Hlava

hruška, květinové tóny

Srdce

šeřík, růže

Základ

pižmo, kašmírové dřevo, otočník

Kde koupit originální parfémy Trussardi?

Kdo by nechtěl pouze originální parfémy? Pokud chcete koupit parfém Trussardi My Scent – EDT – TESTER 100 ml, pak můžeme doporučit vyzkoušený e-shop s parfémy za příjemné ceny a profesionálním přístupem. Udělejte radost sobě, nebo někomu jinému originálním parfémem značky Trussardi.

Koupit parfém

Recenze parfému Trussardi My Scent – EDT – TESTER 100 ml

Máte zkušenosti s parfémem Trussardi My Scent – EDT – TESTER 100 ml? Podělte se s ostatními, jak vám tento parfém voní a přidejte také třeba zkušenosti s nákupem parfémů ať už v kamenné parfumerii, nebo online v e-shopu. Vaši recenzi a poznatky ocení mnoho dalších zájemců nejen o parfémy značky Trussardi. Napsat recenzi »

Napsat komentář