Parfém Trussardi Passeggiata In Galleria Vittorio Emanuele II – EDP 100 ml

  • Parfém Trussardi Passeggiata In Galleria Vittorio Emanuele II – EDP 100 ml (Parfémová voda),
  • Italské vůně unisex,
  • Parfémy Trussardi prodávají: parfemy.cz, notino, elnino, douglas, sephora a další parfumerie.

O parfému Trussardi Passeggiata In Galleria Vittorio Emanuele II – EDP 100 ml

Vznešená elegance Passeggiata In Galleria Vittorio Emanuele II byla shromážděna ve sladkých vrchních tónech lískových oříšků, kávy a skořice a poté jemně přechází do koktejlu kokosu a tuberózy s náznaky jasmínu. Čichový buket odhaluje na konci nezaměnitelné tóny cedrového dřeva, vanilky a bílého pižma. Láhev ze saténového skla má cihlově červené odstíny se sochařským zlatým kovovým víčkem, které přesně reprodukuje miniaturní verzi hlavy italského Levriera, chrta Trussardiho.Vůně byla uvedena na trh v roce 2020.

Vonné složky parfému

Také parfémy Trussardi charakterizují tři vrstvy vonných složek, které se uvolňují postupně. Jako první o sobě dává vědět hlava parfému (horní tóny – například citrusy) a vydrží zhruba prvních 15 minut. Srdce parfému (prostřední tóny – například ovoce, květiny) tvoří charakter vůně, který je cítit zhruba 2 až 3 hodiny. Poslední přichází na řadu základ parfému (spodní tóny – například pižmo, santal), který tvoří hloubku parfému a má vliv na celkovou výdrž. Podívejte se níže, jaké vonné složky tvoří parfém Trussardi Passeggiata In Galleria Vittorio Emanuele II – EDP 100 ml a udělejte si představu o tom, jak voní.

Hlava

káva, skořice, lískový oříšek

Srdce

kokos, jasmín, tuberóza

Základ

vanilka, cedr, pižmo

Kde koupit originální parfémy Trussardi?

Kdo by nechtěl pouze originální parfémy? Pokud chcete koupit parfém Trussardi Passeggiata In Galleria Vittorio Emanuele II – EDP 100 ml, pak můžeme doporučit vyzkoušený e-shop s parfémy za příjemné ceny a profesionálním přístupem. Udělejte radost sobě, nebo někomu jinému originálním parfémem značky Trussardi.

Koupit parfém

Recenze parfému Trussardi Passeggiata In Galleria Vittorio Emanuele II – EDP 100 ml

Máte zkušenosti s parfémem Trussardi Passeggiata In Galleria Vittorio Emanuele II – EDP 100 ml? Podělte se s ostatními, jak vám tento parfém voní a přidejte také třeba zkušenosti s nákupem parfémů ať už v kamenné parfumerii, nebo online v e-shopu. Vaši recenzi a poznatky ocení mnoho dalších zájemců nejen o parfémy značky Trussardi. Napsat recenzi »

Napsat komentář