Parfém Valentino Noir Absolu Oud Essence – EDP 100 ml

  • Parfém Valentino Noir Absolu Oud Essence – EDP 100 ml (Parfémová voda),
  • Italské vůně unisex,
  • Parfémy Valentino prodávají: parfemy.cz, notino, elnino, douglas, sephora a další parfumerie.

O parfému Valentino Noir Absolu Oud Essence – EDP 100 ml

Noir Absolu Oud Essence je orientálně-dřevitá vůně pro muže i ženy. Obsahuje agarové dřevo, kůži, santalové dřevo, cedr, šafrán a myrtu. Na trh byla uvedena v roce 2018.

Vonné složky parfému

Také parfémy Valentino charakterizují tři vrstvy vonných složek, které se uvolňují postupně. Jako první o sobě dává vědět hlava parfému (horní tóny – například citrusy) a vydrží zhruba prvních 15 minut. Srdce parfému (prostřední tóny – například ovoce, květiny) tvoří charakter vůně, který je cítit zhruba 2 až 3 hodiny. Poslední přichází na řadu základ parfému (spodní tóny – například pižmo, santal), který tvoří hloubku parfému a má vliv na celkovou výdrž. Podívejte se níže, jaké vonné složky tvoří parfém Valentino Noir Absolu Oud Essence – EDP 100 ml a udělejte si představu o tom, jak voní.

Hlava

agarové dřevo (oud), kůže, santalové dřevo, cedr, šafrán, myrta

Srdce

Základ

Kde koupit originální parfémy Valentino?

Kdo by nechtěl pouze originální parfémy? Pokud chcete koupit parfém Valentino Noir Absolu Oud Essence – EDP 100 ml, pak můžeme doporučit vyzkoušený e-shop s parfémy za příjemné ceny a profesionálním přístupem. Udělejte radost sobě, nebo někomu jinému originálním parfémem značky Valentino.

Koupit parfém

Recenze parfému Valentino Noir Absolu Oud Essence – EDP 100 ml

Máte zkušenosti s parfémem Valentino Noir Absolu Oud Essence – EDP 100 ml? Podělte se s ostatními, jak vám tento parfém voní a přidejte také třeba zkušenosti s nákupem parfémů ať už v kamenné parfumerii, nebo online v e-shopu. Vaši recenzi a poznatky ocení mnoho dalších zájemců nejen o parfémy značky Valentino. Napsat recenzi »

Napsat komentář