Parfém Valentino Uomo – EDT 1,5 ml – vzorek s rozprašovačem

  • Parfém Valentino Uomo – EDT 1,5 ml – vzorek s rozprašovačem (Toaletní voda),
  • Italské vůně pro muže,
  • Parfémy Valentino prodávají: parfemy.cz, notino, elnino, douglas, sephora a další parfumerie.

O parfému Valentino Uomo – EDT 1,5 ml – vzorek s rozprašovačem

Uomo z kolekce Valentino Uomo je kožená vůně pro muže. Hlavu tvoří svěží bergamot a myrta. V srdci se snoubí tóny pražených kávových bobů společně s čokoládou a lískovými ořechy. Kompozici uzavírá kožený základ doplněný o cedrové dřevo.
Na trh byla uvedena v roce 2014.

Vonné složky parfému

Také parfémy Valentino charakterizují tři vrstvy vonných složek, které se uvolňují postupně. Jako první o sobě dává vědět hlava parfému (horní tóny – například citrusy) a vydrží zhruba prvních 15 minut. Srdce parfému (prostřední tóny – například ovoce, květiny) tvoří charakter vůně, který je cítit zhruba 2 až 3 hodiny. Poslední přichází na řadu základ parfému (spodní tóny – například pižmo, santal), který tvoří hloubku parfému a má vliv na celkovou výdrž. Podívejte se níže, jaké vonné složky tvoří parfém Valentino Uomo – EDT 1,5 ml – vzorek s rozprašovačem a udělejte si představu o tom, jak voní.

Hlava

bergamot, myrtle

Srdce

pražené kávové boby, čokoláda, lískové ořechy

Základ

kůže, cedr

Kde koupit originální parfémy Valentino?

Kdo by nechtěl pouze originální parfémy? Pokud chcete koupit parfém Valentino Uomo – EDT 1,5 ml – vzorek s rozprašovačem, pak můžeme doporučit vyzkoušený e-shop s parfémy za příjemné ceny a profesionálním přístupem. Udělejte radost sobě, nebo někomu jinému originálním parfémem značky Valentino.

Koupit parfém

Recenze parfému Valentino Uomo – EDT 1,5 ml – vzorek s rozprašovačem

Máte zkušenosti s parfémem Valentino Uomo – EDT 1,5 ml – vzorek s rozprašovačem? Podělte se s ostatními, jak vám tento parfém voní a přidejte také třeba zkušenosti s nákupem parfémů ať už v kamenné parfumerii, nebo online v e-shopu. Vaši recenzi a poznatky ocení mnoho dalších zájemců nejen o parfémy značky Valentino. Napsat recenzi »

Napsat komentář