Parfém Valentino Valentina Myrrh Assoluto – EDP 80 ml

  • Parfém Valentino Valentina Myrrh Assoluto – EDP 80 ml (Parfémová voda),
  • Italské vůně pro ženy,
  • Parfémy Valentino prodávají: parfemy.cz, notino, elnino, douglas, sephora a další parfumerie.

O parfému Valentino Valentina Myrrh Assoluto – EDP 80 ml

Valentina Myrrh Assoluto z kolekce Valentina je orientální vůně pro ženy inspirovaná luxusem, bohatstvím, kultivovaností a elegancí. Obsahuje tóny jasmínu, květiny ylang-ylang, myrhy, kůže, vanilky a pižma. Na trh byla uvedena v roce 2016.

Vonné složky parfému

Také parfémy Valentino charakterizují tři vrstvy vonných složek, které se uvolňují postupně. Jako první o sobě dává vědět hlava parfému (horní tóny – například citrusy) a vydrží zhruba prvních 15 minut. Srdce parfému (prostřední tóny – například ovoce, květiny) tvoří charakter vůně, který je cítit zhruba 2 až 3 hodiny. Poslední přichází na řadu základ parfému (spodní tóny – například pižmo, santal), který tvoří hloubku parfému a má vliv na celkovou výdrž. Podívejte se níže, jaké vonné složky tvoří parfém Valentino Valentina Myrrh Assoluto – EDP 80 ml a udělejte si představu o tom, jak voní.

Hlava

jasmín, ylang-ylang, myrha, kůže, vanilka, pižmo

Srdce

Základ

Kde koupit originální parfémy Valentino?

Kdo by nechtěl pouze originální parfémy? Pokud chcete koupit parfém Valentino Valentina Myrrh Assoluto – EDP 80 ml, pak můžeme doporučit vyzkoušený e-shop s parfémy za příjemné ceny a profesionálním přístupem. Udělejte radost sobě, nebo někomu jinému originálním parfémem značky Valentino.

Koupit parfém

Recenze parfému Valentino Valentina Myrrh Assoluto – EDP 80 ml

Máte zkušenosti s parfémem Valentino Valentina Myrrh Assoluto – EDP 80 ml? Podělte se s ostatními, jak vám tento parfém voní a přidejte také třeba zkušenosti s nákupem parfémů ať už v kamenné parfumerii, nebo online v e-shopu. Vaši recenzi a poznatky ocení mnoho dalších zájemců nejen o parfémy značky Valentino. Napsat recenzi »

Napsat komentář