Parfém Valentino Valentina Oud Assoluto – EDP 80 ml

  • Parfém Valentino Valentina Oud Assoluto – EDP 80 ml (Parfémová voda),
  • Italské vůně pro ženy,
  • Parfémy Valentino prodávají: parfemy.cz, notino, elnino, douglas, sephora a další parfumerie.

O parfému Valentino Valentina Oud Assoluto – EDP 80 ml

Valentina Oud Assoluto z kolekce Valentina je kožená vůně pro ženy. V úvodu ucítíte pomerančový květ společně s kardamomem, poté se pozornost přesune k bulharské růži, agarovému dřevu a koženým tónům. Na závěr se rozvoní kombinace šafránu, vanilky a dřevitých akordů. Na trh byla uvedena v roce 2013.

Vonné složky parfému

Také parfémy Valentino charakterizují tři vrstvy vonných složek, které se uvolňují postupně. Jako první o sobě dává vědět hlava parfému (horní tóny – například citrusy) a vydrží zhruba prvních 15 minut. Srdce parfému (prostřední tóny – například ovoce, květiny) tvoří charakter vůně, který je cítit zhruba 2 až 3 hodiny. Poslední přichází na řadu základ parfému (spodní tóny – například pižmo, santal), který tvoří hloubku parfému a má vliv na celkovou výdrž. Podívejte se níže, jaké vonné složky tvoří parfém Valentino Valentina Oud Assoluto – EDP 80 ml a udělejte si představu o tom, jak voní.

Hlava

pomerančový květ, kardamom

Srdce

agarové dřevo, bulharská růže, kůže

Základ

šafrán, vanilka, dřevité tóny

Kde koupit originální parfémy Valentino?

Kdo by nechtěl pouze originální parfémy? Pokud chcete koupit parfém Valentino Valentina Oud Assoluto – EDP 80 ml, pak můžeme doporučit vyzkoušený e-shop s parfémy za příjemné ceny a profesionálním přístupem. Udělejte radost sobě, nebo někomu jinému originálním parfémem značky Valentino.

Koupit parfém

Recenze parfému Valentino Valentina Oud Assoluto – EDP 80 ml

Máte zkušenosti s parfémem Valentino Valentina Oud Assoluto – EDP 80 ml? Podělte se s ostatními, jak vám tento parfém voní a přidejte také třeba zkušenosti s nákupem parfémů ať už v kamenné parfumerii, nebo online v e-shopu. Vaši recenzi a poznatky ocení mnoho dalších zájemců nejen o parfémy značky Valentino. Napsat recenzi »

Napsat komentář