Parfém Van Cleef & Arpels Collection Extraordinaire Gardenia Petale – EDP – TESTER 75 ml

  • Parfém Van Cleef & Arpels Collection Extraordinaire Gardenia Petale – EDP – TESTER 75 ml (Testery parfémů),
  • Francouzské vůně pro ženy,
  • Parfémy Van Cleef & Arpels prodávají: parfemy.cz, notino, elnino, douglas, sephora a další parfumerie.

O parfému Van Cleef & Arpels Collection Extraordinaire Gardenia Petale – EDP – TESTER 75 ml

Collection Extraordinaire Gardenia Petale je dámská vůně, kterou vytvořila v roce 2009 parfumérka Nathalie Feisthauer. Tato květinová vůně vás pohladí smyslnými tóny jasmínu, konvalinek a gardénie. Svěžest dodávají citrusy a zelené tóny.

Vonné složky parfému

Také parfémy Van Cleef & Arpels charakterizují tři vrstvy vonných složek, které se uvolňují postupně. Jako první o sobě dává vědět hlava parfému (horní tóny – například citrusy) a vydrží zhruba prvních 15 minut. Srdce parfému (prostřední tóny – například ovoce, květiny) tvoří charakter vůně, který je cítit zhruba 2 až 3 hodiny. Poslední přichází na řadu základ parfému (spodní tóny – například pižmo, santal), který tvoří hloubku parfému a má vliv na celkovou výdrž. Podívejte se níže, jaké vonné složky tvoří parfém Van Cleef & Arpels Collection Extraordinaire Gardenia Petale – EDP – TESTER 75 ml a udělejte si představu o tom, jak voní.

Hlava

jasmín, citrusy

Srdce

konvalinka, zelené tóny

Základ

gardénie, bílé květy

Kde koupit originální parfémy Van Cleef & Arpels?

Kdo by nechtěl pouze originální parfémy? Pokud chcete koupit parfém Van Cleef & Arpels Collection Extraordinaire Gardenia Petale – EDP – TESTER 75 ml, pak můžeme doporučit vyzkoušený e-shop s parfémy za příjemné ceny a profesionálním přístupem. Udělejte radost sobě, nebo někomu jinému originálním parfémem značky Van Cleef & Arpels.

Koupit parfém

Recenze parfému Van Cleef & Arpels Collection Extraordinaire Gardenia Petale – EDP – TESTER 75 ml

Máte zkušenosti s parfémem Van Cleef & Arpels Collection Extraordinaire Gardenia Petale – EDP – TESTER 75 ml? Podělte se s ostatními, jak vám tento parfém voní a přidejte také třeba zkušenosti s nákupem parfémů ať už v kamenné parfumerii, nebo online v e-shopu. Vaši recenzi a poznatky ocení mnoho dalších zájemců nejen o parfémy značky Van Cleef & Arpels. Napsat recenzi »

Napsat komentář