Parfém Versace Dylan Turquoise – EDT 50 ml

  • Parfém Versace Dylan Turquoise – EDT 50 ml (Toaletní voda),
  • Italské vůně pro ženy,
  • Parfémy Versace prodávají: parfemy.cz, notino, elnino, douglas, sephora a další parfumerie.

O parfému Versace Dylan Turquoise – EDT 50 ml

Toaletní voda Versace Dylan Turquoise Pour Femme je inspirovaná únikem na vzdálené ostrovy. Pokud chcete i vy uniknout z reality a objevit se na exotických ostrovech, tak se ponořte do vůně od Versace. V její hlavě naleznete růžový pepř, citrón a mandarinku. Poté vůně plynule přejde k srdci, ve kterém je jasmín, frézie, cassis a guava. Na konec si oblíbítě cedr a pižmo. Vůně byla uvedena na trh na podzim 2020.

Vonné složky parfému

Také parfémy Versace charakterizují tři vrstvy vonných složek, které se uvolňují postupně. Jako první o sobě dává vědět hlava parfému (horní tóny – například citrusy) a vydrží zhruba prvních 15 minut. Srdce parfému (prostřední tóny – například ovoce, květiny) tvoří charakter vůně, který je cítit zhruba 2 až 3 hodiny. Poslední přichází na řadu základ parfému (spodní tóny – například pižmo, santal), který tvoří hloubku parfému a má vliv na celkovou výdrž. Podívejte se níže, jaké vonné složky tvoří parfém Versace Dylan Turquoise – EDT 50 ml a udělejte si představu o tom, jak voní.

Hlava

růžový pepř, citrón, mandarinka

Srdce

jasmín, frézie, cassis, guava

Základ

cedr, pižmo

Kde koupit originální parfémy Versace?

Kdo by nechtěl pouze originální parfémy? Pokud chcete koupit parfém Versace Dylan Turquoise – EDT 50 ml, pak můžeme doporučit vyzkoušený e-shop s parfémy za příjemné ceny a profesionálním přístupem. Udělejte radost sobě, nebo někomu jinému originálním parfémem značky Versace.

Koupit parfém

Recenze parfému Versace Dylan Turquoise – EDT 50 ml

Máte zkušenosti s parfémem Versace Dylan Turquoise – EDT 50 ml? Podělte se s ostatními, jak vám tento parfém voní a přidejte také třeba zkušenosti s nákupem parfémů ať už v kamenné parfumerii, nebo online v e-shopu. Vaši recenzi a poznatky ocení mnoho dalších zájemců nejen o parfémy značky Versace. Napsat recenzi »

Napsat komentář