Parfém Versace Pour Femme Dylan Blue – EDP TESTER 100 ml

  • Parfém Versace Pour Femme Dylan Blue – EDP TESTER 100 ml (Testery parfémů),
  • Italské vůně pro ženy,
  • Parfémy Versace prodávají: parfemy.cz, notino, elnino, douglas, sephora a další parfumerie.

O parfému Versace Pour Femme Dylan Blue – EDP TESTER 100 ml

Versace Pour Femme Dylan Blue je květinově-ovocná vůně pro ženy. Hlavu tvoří černý rybíz, jablko odrůdy Granny Smith, jetel, pomněnka a perila neboli list shiso. Srdce se skládá z růže, jasmínu, šípku, broskve a petalie. V základu ucítíte bílé dřevo, pižmo, pačuli a sturač. 
Na trh byla uvedena v roce 2017.

Vonné složky parfému

Také parfémy Versace charakterizují tři vrstvy vonných složek, které se uvolňují postupně. Jako první o sobě dává vědět hlava parfému (horní tóny – například citrusy) a vydrží zhruba prvních 15 minut. Srdce parfému (prostřední tóny – například ovoce, květiny) tvoří charakter vůně, který je cítit zhruba 2 až 3 hodiny. Poslední přichází na řadu základ parfému (spodní tóny – například pižmo, santal), který tvoří hloubku parfému a má vliv na celkovou výdrž. Podívejte se níže, jaké vonné složky tvoří parfém Versace Pour Femme Dylan Blue – EDP TESTER 100 ml a udělejte si představu o tom, jak voní.

Hlava

černý rybíz, zelené jablko, jetel, pomněnka, list shiso

Srdce

šípek, růže, jasmín, broskev, petalia

Základ

bílé dřevo, pižmo, pačuli, sturač

Kde koupit originální parfémy Versace?

Kdo by nechtěl pouze originální parfémy? Pokud chcete koupit parfém Versace Pour Femme Dylan Blue – EDP TESTER 100 ml, pak můžeme doporučit vyzkoušený e-shop s parfémy za příjemné ceny a profesionálním přístupem. Udělejte radost sobě, nebo někomu jinému originálním parfémem značky Versace.

Koupit parfém

Recenze parfému Versace Pour Femme Dylan Blue – EDP TESTER 100 ml

Máte zkušenosti s parfémem Versace Pour Femme Dylan Blue – EDP TESTER 100 ml? Podělte se s ostatními, jak vám tento parfém voní a přidejte také třeba zkušenosti s nákupem parfémů ať už v kamenné parfumerii, nebo online v e-shopu. Vaši recenzi a poznatky ocení mnoho dalších zájemců nejen o parfémy značky Versace. Napsat recenzi »

Napsat komentář