Parfém Victoria´s Secret Super Model Sexy – EDP 75 ml

  • Parfém Victoria´s Secret Super Model Sexy – EDP 75 ml (Parfémová voda),
  • Květinová vůně pro ženy,
  • Parfémy Victoria´s Secret prodávají: parfemy.cz, notino, elnino, douglas, sephora a další parfumerie.

O parfému Victoria´s Secret Super Model Sexy – EDP 75 ml

Vůni Super Model Sexy musí mít každá žena, aby se cítila jako atraktivní, sexy světová modelka. Dopřejte si i vy parfémovanou vodu od Victoria’s Secret, odvažte se a probuďte šelmu ve vás ukrytou.Vůně byla uvedena na trh v roce 2007.

Vonné složky parfému

Také parfémy Victoria´s Secret charakterizují tři vrstvy vonných složek, které se uvolňují postupně. Jako první o sobě dává vědět hlava parfému (horní tóny – například citrusy) a vydrží zhruba prvních 15 minut. Srdce parfému (prostřední tóny – například ovoce, květiny) tvoří charakter vůně, který je cítit zhruba 2 až 3 hodiny. Poslední přichází na řadu základ parfému (spodní tóny – například pižmo, santal), který tvoří hloubku parfému a má vliv na celkovou výdrž. Podívejte se níže, jaké vonné složky tvoří parfém Victoria´s Secret Super Model Sexy – EDP 75 ml a udělejte si představu o tom, jak voní.

Hlava

santalové dřevo, světlé bobule, broskvový květ

Srdce

Základ

Kde koupit originální parfémy Victoria´s Secret?

Kdo by nechtěl pouze originální parfémy? Pokud chcete koupit parfém Victoria´s Secret Super Model Sexy – EDP 75 ml, pak můžeme doporučit vyzkoušený e-shop s parfémy za příjemné ceny a profesionálním přístupem. Udělejte radost sobě, nebo někomu jinému originálním parfémem značky Victoria´s Secret.

Koupit parfém

Recenze parfému Victoria´s Secret Super Model Sexy – EDP 75 ml

Máte zkušenosti s parfémem Victoria´s Secret Super Model Sexy – EDP 75 ml? Podělte se s ostatními, jak vám tento parfém voní a přidejte také třeba zkušenosti s nákupem parfémů ať už v kamenné parfumerii, nebo online v e-shopu. Vaši recenzi a poznatky ocení mnoho dalších zájemců nejen o parfémy značky Victoria´s Secret. Napsat recenzi »

Napsat komentář