Parfém Yves Saint Laurent Black Opium Neon – EDP 30 ml

  • Parfém Yves Saint Laurent Black Opium Neon – EDP 30 ml (Parfémová voda),
  • Francouzské vůně pro ženy,
  • Parfémy Yves Saint Laurent prodávají: parfemy.cz, notino, elnino, douglas, sephora a další parfumerie.

O parfému Yves Saint Laurent Black Opium Neon – EDP 30 ml

Parfémová voda pro ženy Black Opium Neon od značky Yves Saint Laurent – úvodní tóny kávy bohaté na adrenalin jsou změkčeny srdcem pomerančového květu a rozjasněny dračím ovocem. Nový flakon Black Opium Neon má nový protáhlý tvar. Kultovní kulaté okno je osvětlené honosnou neonově růžovou barvou. 
Na trh byla uvedena v roce 2019.

Vonné složky parfému

Také parfémy Yves Saint Laurent charakterizují tři vrstvy vonných složek, které se uvolňují postupně. Jako první o sobě dává vědět hlava parfému (horní tóny – například citrusy) a vydrží zhruba prvních 15 minut. Srdce parfému (prostřední tóny – například ovoce, květiny) tvoří charakter vůně, který je cítit zhruba 2 až 3 hodiny. Poslední přichází na řadu základ parfému (spodní tóny – například pižmo, santal), který tvoří hloubku parfému a má vliv na celkovou výdrž. Podívejte se níže, jaké vonné složky tvoří parfém Yves Saint Laurent Black Opium Neon – EDP 30 ml a udělejte si představu o tom, jak voní.

Hlava

dračí ovoce

Srdce

květ pomerančovníku

Základ

káva

Kde koupit originální parfémy Yves Saint Laurent?

Kdo by nechtěl pouze originální parfémy? Pokud chcete koupit parfém Yves Saint Laurent Black Opium Neon – EDP 30 ml, pak můžeme doporučit vyzkoušený e-shop s parfémy za příjemné ceny a profesionálním přístupem. Udělejte radost sobě, nebo někomu jinému originálním parfémem značky Yves Saint Laurent.

Koupit parfém

Recenze parfému Yves Saint Laurent Black Opium Neon – EDP 30 ml

Máte zkušenosti s parfémem Yves Saint Laurent Black Opium Neon – EDP 30 ml? Podělte se s ostatními, jak vám tento parfém voní a přidejte také třeba zkušenosti s nákupem parfémů ať už v kamenné parfumerii, nebo online v e-shopu. Vaši recenzi a poznatky ocení mnoho dalších zájemců nejen o parfémy značky Yves Saint Laurent. Napsat recenzi »

Napsat komentář