Parfém Yves Saint Laurent L´Homme Cologne Bleue – EDT 60 ml

  • Parfém Yves Saint Laurent L´Homme Cologne Bleue – EDT 60 ml (Toaletní voda),
  • Francouzské vůně pro muže,
  • Parfémy Yves Saint Laurent prodávají: parfemy.cz, notino, elnino, douglas, sephora a další parfumerie.

O parfému Yves Saint Laurent L´Homme Cologne Bleue – EDT 60 ml

L´Homme Cologne Bleue je aromaticko-akvatická vůně pro muže. V hlavě se spojí svěží a kořeněné tóny v podobě citrusů, mořských akordů, pepře a kardamomu. Ve výrazném srdci ucítíte levanduli, pelargonii, tymián a jablko. Kompozici uzavírá cedr, pačuli a santalové dřevo.
Na trh byla uvedena v roce 2018.

Vonné složky parfému

Také parfémy Yves Saint Laurent charakterizují tři vrstvy vonných složek, které se uvolňují postupně. Jako první o sobě dává vědět hlava parfému (horní tóny – například citrusy) a vydrží zhruba prvních 15 minut. Srdce parfému (prostřední tóny – například ovoce, květiny) tvoří charakter vůně, který je cítit zhruba 2 až 3 hodiny. Poslední přichází na řadu základ parfému (spodní tóny – například pižmo, santal), který tvoří hloubku parfému a má vliv na celkovou výdrž. Podívejte se níže, jaké vonné složky tvoří parfém Yves Saint Laurent L´Homme Cologne Bleue – EDT 60 ml a udělejte si představu o tom, jak voní.

Hlava

červený pomeranč, citron, mandarinka, mořské tóny, černý pepř, kardamom

Srdce

levandule, pelargonie, jablko, tymián

Základ

cedr, pačuli, santalové dřevo

Kde koupit originální parfémy Yves Saint Laurent?

Kdo by nechtěl pouze originální parfémy? Pokud chcete koupit parfém Yves Saint Laurent L´Homme Cologne Bleue – EDT 60 ml, pak můžeme doporučit vyzkoušený e-shop s parfémy za příjemné ceny a profesionálním přístupem. Udělejte radost sobě, nebo někomu jinému originálním parfémem značky Yves Saint Laurent.

Koupit parfém

Recenze parfému Yves Saint Laurent L´Homme Cologne Bleue – EDT 60 ml

Máte zkušenosti s parfémem Yves Saint Laurent L´Homme Cologne Bleue – EDT 60 ml? Podělte se s ostatními, jak vám tento parfém voní a přidejte také třeba zkušenosti s nákupem parfémů ať už v kamenné parfumerii, nebo online v e-shopu. Vaši recenzi a poznatky ocení mnoho dalších zájemců nejen o parfémy značky Yves Saint Laurent. Napsat recenzi »

Napsat komentář