Parfém Yves Saint Laurent L´Homme Le Parfum – EDP 60 ml

  • Parfém Yves Saint Laurent L´Homme Le Parfum – EDP 60 ml (Parfémová voda),
  • Francouzské vůně pro muže,
  • Parfémy Yves Saint Laurent prodávají: parfemy.cz, notino, elnino, douglas, sephora a další parfumerie.

O parfému Yves Saint Laurent L´Homme Le Parfum – EDP 60 ml

L´Homme Le Parfum je parfémovaná voda pro muže, který je charismatický, elegantní a sebevědomý. Nebojí se všech pohledů, které se na něj upínají. L´Homme Le Parfum si bere základ z předchůdce L´Homme, z počátku se uvolní svěží ovocná báze, posléze se rozvine bohatá směsice ambry, která nakonec ustoupí silnému cedru.
Parfém byl uveden na trh v roce 2020.

Vonné složky parfému

Také parfémy Yves Saint Laurent charakterizují tři vrstvy vonných složek, které se uvolňují postupně. Jako první o sobě dává vědět hlava parfému (horní tóny – například citrusy) a vydrží zhruba prvních 15 minut. Srdce parfému (prostřední tóny – například ovoce, květiny) tvoří charakter vůně, který je cítit zhruba 2 až 3 hodiny. Poslední přichází na řadu základ parfému (spodní tóny – například pižmo, santal), který tvoří hloubku parfému a má vliv na celkovou výdrž. Podívejte se níže, jaké vonné složky tvoří parfém Yves Saint Laurent L´Homme Le Parfum – EDP 60 ml a udělejte si představu o tom, jak voní.

Hlava

citron, kardamon

Srdce

bazalka, gerárium, listy fialky

Základ

ambra, cedr, vetiver

Kde koupit originální parfémy Yves Saint Laurent?

Kdo by nechtěl pouze originální parfémy? Pokud chcete koupit parfém Yves Saint Laurent L´Homme Le Parfum – EDP 60 ml, pak můžeme doporučit vyzkoušený e-shop s parfémy za příjemné ceny a profesionálním přístupem. Udělejte radost sobě, nebo někomu jinému originálním parfémem značky Yves Saint Laurent.

Koupit parfém

Recenze parfému Yves Saint Laurent L´Homme Le Parfum – EDP 60 ml

Máte zkušenosti s parfémem Yves Saint Laurent L´Homme Le Parfum – EDP 60 ml? Podělte se s ostatními, jak vám tento parfém voní a přidejte také třeba zkušenosti s nákupem parfémů ať už v kamenné parfumerii, nebo online v e-shopu. Vaši recenzi a poznatky ocení mnoho dalších zájemců nejen o parfémy značky Yves Saint Laurent. Napsat recenzi »

Napsat komentář