Parfém Yves Saint Laurent Y – EDT 2 ml – odstřik s rozprašovačem

  • Parfém Yves Saint Laurent Y – EDT 2 ml – odstřik s rozprašovačem (Toaletní voda),
  • Francouzské vůně pro muže,
  • Parfémy Yves Saint Laurent prodávají: parfemy.cz, notino, elnino, douglas, sephora a další parfumerie.

O parfému Yves Saint Laurent Y – EDT 2 ml – odstřik s rozprašovačem

Y Eau De Toilette je dřevitě-aromatická vůně pro muže z kolekce Y For Men. Hlavu tvoří bergamot, aldehydy, zázvor, citron a máta. V srdci se snoubí tóny fialky, šalvěje, pelargonie, jablka a ananasu. Kompozici uzavírá pižmo, šedá ambra, kadidlo, smrkový balzám, cedr a vetiver.
Na trh byla uvedena v roce 2017.

Vonné složky parfému

Také parfémy Yves Saint Laurent charakterizují tři vrstvy vonných složek, které se uvolňují postupně. Jako první o sobě dává vědět hlava parfému (horní tóny – například citrusy) a vydrží zhruba prvních 15 minut. Srdce parfému (prostřední tóny – například ovoce, květiny) tvoří charakter vůně, který je cítit zhruba 2 až 3 hodiny. Poslední přichází na řadu základ parfému (spodní tóny – například pižmo, santal), který tvoří hloubku parfému a má vliv na celkovou výdrž. Podívejte se níže, jaké vonné složky tvoří parfém Yves Saint Laurent Y – EDT 2 ml – odstřik s rozprašovačem a udělejte si představu o tom, jak voní.

Hlava

bergamot, aldehydy, zázvor, citron, máta

Srdce

lístek fialky, šalvěj, pelargonie, jablko, ananas

Základ

pižmo, šedá ambra, kadidlo, smrkový balzám, cedr, vetiver

Kde koupit originální parfémy Yves Saint Laurent?

Kdo by nechtěl pouze originální parfémy? Pokud chcete koupit parfém Yves Saint Laurent Y – EDT 2 ml – odstřik s rozprašovačem, pak můžeme doporučit vyzkoušený e-shop s parfémy za příjemné ceny a profesionálním přístupem. Udělejte radost sobě, nebo někomu jinému originálním parfémem značky Yves Saint Laurent.

Koupit parfém

Recenze parfému Yves Saint Laurent Y – EDT 2 ml – odstřik s rozprašovačem

Máte zkušenosti s parfémem Yves Saint Laurent Y – EDT 2 ml – odstřik s rozprašovačem? Podělte se s ostatními, jak vám tento parfém voní a přidejte také třeba zkušenosti s nákupem parfémů ať už v kamenné parfumerii, nebo online v e-shopu. Vaši recenzi a poznatky ocení mnoho dalších zájemců nejen o parfémy značky Yves Saint Laurent. Napsat recenzi »

Napsat komentář