Parfém Yves Saint Laurent Y Live Intense For Men EDT 100 ml

  • Parfém Yves Saint Laurent Y Live Intense For Men EDT 100 ml (Toaletní voda),
  • Francouzské vůně pro muže,
  • Parfémy Yves Saint Laurent prodávají: parfemy.cz, notino, elnino, douglas, sephora a další parfumerie.

O parfému Yves Saint Laurent Y Live Intense For Men EDT 100 ml

Stojíte v zákulisí, adrenalin vám proudí tělem, připravujete se na životní koncert, závod, zápas či meeting. Tato chvíle je pro vás jako stvořená. Jdete zazářit! Přesně tímto se vyznačuje Yves Saint Laurent Y Live Intense For Men. Všimněte si temně modré barvy v horní části flakonu. To je ta chvíle, kdy si jdete za svým úspěchem, kdy ukážete, že jste sebejistý, průbojný a charismatický muž. 
Jedná se o intenzivnější variantu předchůdce Yves Saint Laurent Y EDT a opravdu stojí za to.
Hlavou parfému jsou květy pomerančovníku, srdcem jsou tóny zázvoru a bergamotu. Základem parfému je šalvěj a jalovec.
Uvedení parfému na trh bylo v roce 2019.
 
 

 

 

Vonné složky parfému

Také parfémy Yves Saint Laurent charakterizují tři vrstvy vonných složek, které se uvolňují postupně. Jako první o sobě dává vědět hlava parfému (horní tóny – například citrusy) a vydrží zhruba prvních 15 minut. Srdce parfému (prostřední tóny – například ovoce, květiny) tvoří charakter vůně, který je cítit zhruba 2 až 3 hodiny. Poslední přichází na řadu základ parfému (spodní tóny – například pižmo, santal), který tvoří hloubku parfému a má vliv na celkovou výdrž. Podívejte se níže, jaké vonné složky tvoří parfém Yves Saint Laurent Y Live Intense For Men EDT 100 ml a udělejte si představu o tom, jak voní.

Hlava

květy pomerančovníku

Srdce

zázvor, bergamot

Základ

šalvěj, jalovec

Kde koupit originální parfémy Yves Saint Laurent?

Kdo by nechtěl pouze originální parfémy? Pokud chcete koupit parfém Yves Saint Laurent Y Live Intense For Men EDT 100 ml, pak můžeme doporučit vyzkoušený e-shop s parfémy za příjemné ceny a profesionálním přístupem. Udělejte radost sobě, nebo někomu jinému originálním parfémem značky Yves Saint Laurent.

Koupit parfém

Recenze parfému Yves Saint Laurent Y Live Intense For Men EDT 100 ml

Máte zkušenosti s parfémem Yves Saint Laurent Y Live Intense For Men EDT 100 ml? Podělte se s ostatními, jak vám tento parfém voní a přidejte také třeba zkušenosti s nákupem parfémů ať už v kamenné parfumerii, nebo online v e-shopu. Vaši recenzi a poznatky ocení mnoho dalších zájemců nejen o parfémy značky Yves Saint Laurent. Napsat recenzi »

Napsat komentář