Parfém Zadig & Voltaire Girls Can Say Anything – EDP 50 ml

  • Parfém Zadig & Voltaire Girls Can Say Anything – EDP 50 ml (Parfémová voda),
  • Francouzské vůně pro ženy,
  • Parfémy Zadig & Voltaire prodávají: parfemy.cz, notino, elnino, douglas, sephora a další parfumerie.

O parfému Zadig & Voltaire Girls Can Say Anything – EDP 50 ml

Girls Can Say Anything, vůně, která si nárokuje svou svobodu! Perfektní ztělesnění moderní ženskosti, která se odváží vyjádřit otevřeně. Řekněte všechno, nebo vůbec nic. Vše co máte na mysli nyní zakřičte do světa. V odvážné hlavě rozkvétá pivoňka a kosatec. V srdci jsou tóny fazole tonky a základ ovládá pižmo, vanilka a kapradí. Vůně byla uvedena na trh v roce 2018.

Vonné složky parfému

Také parfémy Zadig & Voltaire charakterizují tři vrstvy vonných složek, které se uvolňují postupně. Jako první o sobě dává vědět hlava parfému (horní tóny – například citrusy) a vydrží zhruba prvních 15 minut. Srdce parfému (prostřední tóny – například ovoce, květiny) tvoří charakter vůně, který je cítit zhruba 2 až 3 hodiny. Poslední přichází na řadu základ parfému (spodní tóny – například pižmo, santal), který tvoří hloubku parfému a má vliv na celkovou výdrž. Podívejte se níže, jaké vonné složky tvoří parfém Zadig & Voltaire Girls Can Say Anything – EDP 50 ml a udělejte si představu o tom, jak voní.

Hlava

pivoňka, kosatec

Srdce
tonka fazole
Základ
pižmo, vanilka, kapradí

Kde koupit originální parfémy Zadig & Voltaire?

Kdo by nechtěl pouze originální parfémy? Pokud chcete koupit parfém Zadig & Voltaire Girls Can Say Anything – EDP 50 ml, pak můžeme doporučit vyzkoušený e-shop s parfémy za příjemné ceny a profesionálním přístupem. Udělejte radost sobě, nebo někomu jinému originálním parfémem značky Zadig & Voltaire.

Koupit parfém

Recenze parfému Zadig & Voltaire Girls Can Say Anything – EDP 50 ml

Máte zkušenosti s parfémem Zadig & Voltaire Girls Can Say Anything – EDP 50 ml? Podělte se s ostatními, jak vám tento parfém voní a přidejte také třeba zkušenosti s nákupem parfémů ať už v kamenné parfumerii, nebo online v e-shopu. Vaši recenzi a poznatky ocení mnoho dalších zájemců nejen o parfémy značky Zadig & Voltaire. Napsat recenzi »

Napsat komentář