Parfém Zadig & Voltaire This is Love! for him – EDT 100 ml

  • Parfém Zadig & Voltaire This is Love! for him – EDT 100 ml (Toaletní voda),
  • Francouzské vůně pro muže,
  • Parfémy Zadig & Voltaire prodávají: parfemy.cz, notino, elnino, douglas, sephora a další parfumerie.

O parfému Zadig & Voltaire This is Love! for him – EDT 100 ml

Tohle je láska! od značky Zadig & Voltaire je dřevitá vůně pro muže. Parfém vytvořila Nathalie Lorson.
Parfém byl uveden na trh v roce 2020.
 

Vonné složky parfému

Také parfémy Zadig & Voltaire charakterizují tři vrstvy vonných složek, které se uvolňují postupně. Jako první o sobě dává vědět hlava parfému (horní tóny – například citrusy) a vydrží zhruba prvních 15 minut. Srdce parfému (prostřední tóny – například ovoce, květiny) tvoří charakter vůně, který je cítit zhruba 2 až 3 hodiny. Poslední přichází na řadu základ parfému (spodní tóny – například pižmo, santal), který tvoří hloubku parfému a má vliv na celkovou výdrž. Podívejte se níže, jaké vonné složky tvoří parfém Zadig & Voltaire This is Love! for him – EDT 100 ml a udělejte si představu o tom, jak voní.

Hlava

bergamot

Srdce

pomerančový květ

Základ

santalové dřevo

Kde koupit originální parfémy Zadig & Voltaire?

Kdo by nechtěl pouze originální parfémy? Pokud chcete koupit parfém Zadig & Voltaire This is Love! for him – EDT 100 ml, pak můžeme doporučit vyzkoušený e-shop s parfémy za příjemné ceny a profesionálním přístupem. Udělejte radost sobě, nebo někomu jinému originálním parfémem značky Zadig & Voltaire.

Koupit parfém

Recenze parfému Zadig & Voltaire This is Love! for him – EDT 100 ml

Máte zkušenosti s parfémem Zadig & Voltaire This is Love! for him – EDT 100 ml? Podělte se s ostatními, jak vám tento parfém voní a přidejte také třeba zkušenosti s nákupem parfémů ať už v kamenné parfumerii, nebo online v e-shopu. Vaši recenzi a poznatky ocení mnoho dalších zájemců nejen o parfémy značky Zadig & Voltaire. Napsat recenzi »

Napsat komentář